Deltagere og Resultater

Se deltagerlisten for i år og resultater for tidligere år nedenfor.

Se resultater for Deltagere 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012

TrygFonden Christiansborg Rundt 2017

Søg efter navn
Søg efter start nr.
Søg efter heat
Køn
Aldersgruppe
StartnummerNavnKlubHeatKønAldersgruppeTidPlacering aldersgruppePlacering køn
9113Anette N. NielsenKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:59:497070
9129Charlotte PedersenSofus tøserneHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:50:385555
9125Claus BradeVikingelauget CharlottenlundHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:59:577171
9134Dennis JørgensenKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:55:226363
9137Elodie DéjeanKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:45:464141
9114Erik BundgaardKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:49:285252
9116Eskild BeiterKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:56:206464
9110Hanne BilleKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal01:07:038787
9115Henrik RønnowKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:44:163737
9112Jens Ejnar KristensenKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal01:00:457878
9111Krüger KrügerKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:56:306565
9135Lars MeibomKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:46:244242
9120Lars Ludwig NielsenSwim Beer GroupHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:46:344343
9128Lone AlbergALBERG KLANEN Heat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:54:086161
9117Maite LovringKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:48:055151
9138Mia von der Recke ScheuerKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:57:486767
9132Neil CampbellTeam CampbellHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:53:166060
9136Nina StåhlKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal01:00:517979
9130Paulina DubasKoxy i klopsyHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:41:542626
9133Peter JohansenAmazing spousesHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:47:214747
9119Sys HavgaardHavkragerneHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:38:251818
9121Søren BallesgaardTeam BallHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal01:02:118484
9109Tom Bloch - JørgensenKrügerHeat 1 - Krüger StafettenMandTotal00:59:296969
9202Anja KobbernagelMaribo SvømmeforeningHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:568080
9203Anja KobbernagelMaribo SvømmeforeningHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:57:006666
9204Anja KobbernagelHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:10:578888
9209Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:327575
9210Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:177373
9211Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:347676
9212Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:037272
9213Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:357777
9214Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal01:00:217474
9206Entreprenørfirma Zacho-LindZacho-Lind Swim Team 3Heat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:30:3099
9207Entreprenørfirma Zacho-LindZacho-Lind Swim Team 2Heat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:52:035858
9215Frederick PettitDouble date with BahrenscheerHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:40:182020
9205Julie Kastoft-ChristensenTeam DameklubHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:43:223232
9201Krieg AnjaALK Central-South EuropeHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:44:103636
9220Lise Lotte ChristensenSTH - Servicehunde til HandicappedeHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:58:396868
9216Natalie Avitan HansenTeam PandaHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:47:264848
9219Swim Team Taastrup Masters - Dame HoldSwim Team Taastrup - VATCPHHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:33:071313
9218Tina BaartsF76- De Gode RøveHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:51:465757
9217Ulrike WahlHvalpigerHeat 2 - Krüger StafettenMandTotal00:41:412525
9309Anders Bøgebjerg HansenUddannelses- og Forskningsministeriet 3Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:43:123030
9310Anders Bøgebjerg HansenUddannelses- og Forskningsministeriet 2Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:51:065656
9311Anders Bøgebjerg HansenUddannelses- og Forskningsministeriet 1Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal01:01:568282
9319Anne Sofie Dahl-PetersenHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:37:331717
9318Jacob Helsted PedersenNovo Team 1057Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:44:543939
9315jakob de strickerTeam WILGUSHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:33:011111
9320Jane FowlerHalf fast swimmersHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:43:563535
9302Kildeskovshallen KildeskovshallenKildeskovshallenHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal01:01:218181
9316Kristian HareM.Goldschmidt.Hld. A/S - Team A Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal01:06:588686
9317Kristian HareM.Goldschmidt.Hld. A/S - Team BHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal01:03:408585
9304Kristoffer KildelundGG vandhunde 1Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:44:183838
9305Kristoffer KildelundGG vandhunde 2Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:43:173131
9306Kristoffer KildelundGG vandhunde 3Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:40:542222
9314Natalija Puzanskaja MobileLifeHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:41:292424
9313Pernille Rosford NørgaardHavfruerneHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal01:02:058383
9308Rikke Houmøller ThaarupNOVO TEAM 433.03/Hvor er de andre teams? Heat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:33:301515
9312Simon Bastiansen Team OleHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:50:315454
9301Swim with Sue KildeskovshallenKildeskovshallenHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:54:486262
9303Thorbjørn SæthreDe tykke torpedoerHeat 3 - Krüger StafettenMandTotal00:46:464444
9406Alexander AsmussenFrederiksværk SvømmeklubHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:43:483333
9410Eric SchmidHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:47:304949
9402Filip KildegaardSAS Institute 2Heat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:41:232323
9413Gizem MutluSwimmin´ in the RainHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:48:035050
9412Helle Auken LygumTeledyne RESONHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:52:355959
9407Ida-Marie NørgaardFrederiksværk SvømmeklubHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:42:302828
9403Jakob MejerSAS Institute 1Heat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:46:534545
9405Mette SkjøttPharmakonHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:47:044646
9409Nanna MortensenTeam DåsetunHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:42:362929
9411Nikolaj HansenHærens OfficerskoleHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:40:482121
9401Peter Bo AarslevSAS Institute 3Heat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:42:192727
9404Sebastian ThoningHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:36:401616
9408Vicky NørgaardFrederiksværk SvømmeklubHeat 4 - Krüger StafettenMandTotal00:49:355353
9512Alexander FengerDe vilde underdogsHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:23:1833
9502Jeanette KristensenFalck Sport 1Heat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:39:061919
9503Jeanette KristensenFalck Sport 2Heat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:45:104040
9514Kjertan LysterSvømmeklubben CopenwaterHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:24:3555
9511Kristian RanghøjBjarnes badedyr/Aarhus swimHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:23:2544
9508Lasse NielsenTeam Bols 2Heat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:33:191414
9513Mikkel Møller JensenHvidovre SvømmeklubHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:23:1022
9510Nicolai Severin TherkelsenA6Heat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:26:0577
9504Peter JohansenFabulous FourHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:43:523434
9506Peter Mandrup MadsenJackies babesHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:22:1911
9505Steven SkytSteven SkytHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:33:011111
9509Swim Team Taastrup Masters - Herrer Hold Swim Team Taastrup - VATCPHHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:29:5788
9507Thor Bols JeppesenTeam BolsHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:31:541010
9501TrygFonden KystlivredningTrygFonden KystlivredningHeat 5 - Krüger StafettenMandTotal00:25:4766
Antal deltagere ialt i denne søgning 88