Deltagere og Resultater

Se deltagerlisten for i år og resultater for tidligere år nedenfor.

Se resultater for Deltagere 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012

TrygFonden Christiansborg Rundt 2017

Søg efter navn
Søg efter start nr.
Søg efter heat
StartnummerNavnKlubHeatForventet starttid
9113Anette N. NielsenKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9104Anne Grete LindbergKVIKHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9124Annette MadsenThe MADsensHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9129Charlotte PedersenSofus tøserneHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9131Christina Bølling Heat 1 - Krüger Stafetten13.20
9123Clara Kongsted Ole Olsen Kongsted Ole OlsenVandskrækHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9125Claus BradeVikingelauget CharlottenlundHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9134Dennis JørgensenKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9137Elodie DéjeanKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9114Erik BundgaardKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9116Eskild BeiterKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9110Hanne BilleKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9115Henrik RønnowKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9112Jens Ejnar KristensenKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9111Krüger KrügerKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9135Lars MeibomKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9120Lars Ludwig NielsenSwim Beer GroupHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9122Lene JystrupLøbepigerne Heat 1 - Krüger Stafetten13.20
9128Lone AlbergALBERG KLANEN Heat 1 - Krüger Stafetten13.20
9117Maite LovringKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9138Mia von der Recke ScheuerKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9132Neil CampbellTeam CampbellHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9118Niels PlougKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9136Nina StåhlKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9130Paulina DubasKoxy i klopsyHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9133Peter JohansenAmazing spousesHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9127Siw SørensenHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9119Sys HavgaardHavkragerneHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9121Søren BallesgaardTeam BallHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9109Tom Bloch - JørgensenKrügerHeat 1 - Krüger Stafetten13.20
9202Anja KobbernagelMaribo SvømmeforeningHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9203Anja KobbernagelMaribo SvømmeforeningHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9204Anja KobbernagelHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9209Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9210Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9211Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9212Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9213Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9214Christian LanzVeterans in MotionHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9206Entreprenørfirma Zacho-LindZacho-Lind Swim Team 3Heat 2 - Krüger Stafetten13.25
9207Entreprenørfirma Zacho-LindZacho-Lind Swim Team 2Heat 2 - Krüger Stafetten13.25
9208Entreprenørfirma Zacho-LindZacho-Lind Swim Team 1Heat 2 - Krüger Stafetten13.25
9215Frederick PettitDouble date with BahrenscheerHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9205Julie Kastoft-ChristensenTeam DameklubHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9201Krieg AnjaALK Central-South EuropeHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9220Lise Lotte ChristensenSTH - Servicehunde til HandicappedeHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9216Natalie Avitan HansenTeam PandaHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9219Swim Team Taastrup Masters - Dame HoldSwim Team Taastrup - VATCPHHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9218Tina BaartsF76- De Gode RøveHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9217Ulrike WahlHvalpigerHeat 2 - Krüger Stafetten13.25
9309Anders Bøgebjerg HansenUddannelses- og Forskningsministeriet 3Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9310Anders Bøgebjerg HansenUddannelses- og Forskningsministeriet 2Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9311Anders Bøgebjerg HansenUddannelses- og Forskningsministeriet 1Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9319Anne Sofie Dahl-PetersenHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9318Jacob Helsted PedersenNovo Team 1057Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9315jakob de strickerTeam WILGUSHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9320Jane FowlerHalf fast swimmersHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9302Kildeskovshallen KildeskovshallenKildeskovshallenHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9316Kristian HareM.Goldschmidt.Hld. A/S - Team A Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9317Kristian HareM.Goldschmidt.Hld. A/S - Team BHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9304Kristoffer KildelundGG vandhunde 1Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9305Kristoffer KildelundGG vandhunde 2Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9306Kristoffer KildelundGG vandhunde 3Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9307Kristoffer KildelundGG vandhunde 4Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9314Natalija Puzanskaja MobileLifeHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9313Pernille Rosford NørgaardHavfruerneHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9308Rikke Houmøller ThaarupNOVO TEAM 433.03/Hvor er de andre teams? Heat 3 - Krüger Stafetten13.30
9312Simon Bastiansen Team OleHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9301Swim with Sue KildeskovshallenKildeskovshallenHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9303Thorbjørn SæthreDe tykke torpedoerHeat 3 - Krüger Stafetten13.30
9406Alexander AsmussenFrederiksværk SvømmeklubHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9410Eric SchmidHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9402Filip KildegaardSAS Institute 2Heat 4 - Krüger Stafetten13.35
9413Gizem MutluSwimmin´ in the RainHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9412Helle Auken LygumTeledyne RESONHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9407Ida-Marie NørgaardFrederiksværk SvømmeklubHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9403Jakob MejerSAS Institute 1Heat 4 - Krüger Stafetten13.35
9405Mette SkjøttPharmakonHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9409Nanna MortensenTeam DåsetunHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9411Nikolaj HansenHærens OfficerskoleHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9401Peter Bo AarslevSAS Institute 3Heat 4 - Krüger Stafetten13.35
9404Sebastian ThoningHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9408Vicky NørgaardFrederiksværk SvømmeklubHeat 4 - Krüger Stafetten13.35
9512Alexander FengerDe vilde underdogsHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9502Jeanette KristensenFalck Sport 1Heat 5 - Krüger Stafetten13.40
9503Jeanette KristensenFalck Sport 2Heat 5 - Krüger Stafetten13.40
9514Kjertan LysterSvømmeklubben CopenwaterHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9511Kristian RanghøjBjarnes badedyr/Aarhus swimHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9508Lasse NielsenTeam Bols 2Heat 5 - Krüger Stafetten13.40
9513Mikkel Møller JensenHvidovre SvømmeklubHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9510Nicolai Severin TherkelsenA6Heat 5 - Krüger Stafetten13.40
9504Peter JohansenFabulous FourHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9506Peter Mandrup MadsenJackies babesHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9505Steven SkytSteven SkytHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9509Swim Team Taastrup Masters - Herrer Hold Swim Team Taastrup - VATCPHHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9507Thor Bols JeppesenTeam BolsHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
9501TrygFonden KystlivredningTrygFonden KystlivredningHeat 5 - Krüger Stafetten13.40
Antal deltagere ialt i denne søgning 97