Deltagere og Resultater

Se deltagerlisten for i år og resultater for tidligere år nedenfor.

Se resultater for Deltagere 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012

TrygFonden Christiansborg Rundt 2017

Søg efter navn
Søg efter start nr.
Søg efter heat
StartnummerNavnKlubHeatForventet starttid
111Agnete LønstrupHeat 1 - Langsomste10:00
169Amanda Münster-SwendsenTeam TvillingHeat 1 - Langsomste10:00
122Anette WhittTri-4 Svømme KlubHeat 1 - Langsomste10:00
170Anne Grete LindbergSvømmeklubben Kvik, KastrupHeat 1 - Langsomste10:00
136Annette JensenHeat 1 - Langsomste10:00
161Barbara Funch BeckTeam BeckhuggerHeat 1 - Langsomste10:00
135Beate WiikHeat 1 - Langsomste10:00
152Birgitte Høst-MadsenHeat 1 - Langsomste10:00
118Camilla Rygaard-HjalstedSigma Swim BirkerødHeat 1 - Langsomste10:00
140Charlotte AlbrechtsenHeat 1 - Langsomste10:00
155Charlotte BilleHeat 1 - Langsomste10:00
105Elisabeth SchubertHeat 1 - Langsomste10:00
103Elsebeth BendtsenHavsvømmer i HellerupHeat 1 - Langsomste10:00
117Eske Rygaard-HjalstedHeat 1 - Langsomste10:00
142Ferdinand GuldbergHeat 1 - Langsomste10:00
151helle Boisen RasmussenHeat 1 - Langsomste10:00
157Henriette Jørholm Heat 1 - Langsomste10:00
119Henrik EskildsenKVIK Tri TeamHeat 1 - Langsomste10:00
164Isak SchlüntzHeat 1 - Langsomste10:00
165Jan HolmbergTeam PerunaHeat 1 - Langsomste10:00
116jane hviidHeat 1 - Langsomste10:00
154Jane Svejgård pedersenHeat 1 - Langsomste10:00
171jeanette taube svendsenHeat 1 - Langsomste10:00
115Jesper GrodalHeat 1 - Langsomste10:00
106Lena PetersenHeat 1 - Langsomste10:00
153Lene Høst-MadsenHeat 1 - Langsomste10:00
123Linda JensenHeat 1 - Langsomste10:00
146Line Holdt NielsenHeat 1 - Langsomste10:00
141Lone NielsenHeat 1 - Langsomste10:00
138Lotte BilsbyHeat 1 - Langsomste10:00
120Majbrit KarlsdotterHeat 1 - Langsomste10:00
148Maria PejterHeat 1 - Langsomste10:00
137Mette HansenHeat 1 - Langsomste10:00
139Mette OlesenHeat 1 - Langsomste10:00
144Mette SvanebergHeat 1 - Langsomste10:00
145Mette-Sofie ArnvigHeat 1 - Langsomste10:00
149Monica SternestHeat 1 - Langsomste10:00
163Morten WilmsKøbenhavns Triathlonklub af 1986Heat 1 - Langsomste10:00
147ole dybdahlHeat 1 - Langsomste10:00
108Pernille KokHeat 1 - Langsomste10:00
150Pernille AndersenHeat 1 - Langsomste10:00
156Pernille Munch Heat 1 - Langsomste10:00
166Péter BeniczkyHeat 1 - Langsomste10:00
121Preben WhittTri-4 Svømme KlubHeat 1 - Langsomste10:00
104Rene Bodahl JensenKvik Tri TeamHeat 1 - Langsomste10:00
162Robert Viktor BeckTeam BeckhuggerHeat 1 - Langsomste10:00
159Simone Kallesø RasmussenHeat 1 - Langsomste10:00
134Sine VinterHeat 1 - Langsomste10:00
113Stine HarderTeam HarderHeat 1 - Langsomste10:00
109Svend-Erik Larsen Havsvømmer i HellerupHeat 1 - Langsomste10:00
112Thomas Bach HarderTeam HarderHeat 1 - Langsomste10:00
168Troels RygaardSigmatriHeat 1 - Langsomste10:00
143Vanessa AltenburgHeat 1 - Langsomste10:00
160Viktor Funch BeckTeam BeckhuggerHeat 1 - Langsomste10:00
158William ReffstrupHeat 1 - Langsomste10:00
110Wolfgang PammerHeat 1 - Langsomste10:00
167Zsuzsa Eszter BeniczkyHeat 1 - Langsomste10:00
264Alberte Lau AndersenHeat 210:05
267Ann ReichleHeat 210:05
269Anne Okkels BirkHeat 210:05
263Anne-Marie FeilbergSiteimproveHeat 210:05
261Annette Nørregaard-JensenHeat 210:05
217Bende BurgdorfHeat 210:05
265Bo Lau AndersenHeat 210:05
231Cecilie Lykke MarvigTeam PlacepoHeat 210:05
234Charlotte BouetSAP SportHeat 210:05
235Charlotte HedemarkSAP SportHeat 210:05
258Christina SöderlindHeat 210:05
211Dorthe PedersenHeat 210:05
208giitte haagerupTinoswimHeat 210:05
242Gitte MadsenStoryfinderHeat 210:05
204Hanne KlausenSvøm Korsør MastersHeat 210:05
239Henriette Redhead AhmHeat 210:05
260Ivar Nørregaard-JensenHeat 210:05
245Jakob BergendorffHeat 210:05
236Jane PræstSAP SportHeat 210:05
213jens michael bertelsentinoswimHeat 210:05
268Jette DepagneuxHeat 210:05
229Jon Skrumsager NielsenTri-4 Svømme KlubHeat 210:05
243Jørgen Møbius PedersenGladsaxe SvømmeklubHeat 210:05
266Kim Uhd Jepsen Heat 210:05
203Kirsten PovlsenOdense Svømme- og Livredn.ForeningHeat 210:05
215Klaus ikasttinoswimHeat 210:05
225Klaus PlumBagsværd AC & TriathlonHeat 210:05
202Kresten FalsterHeat 210:05
224Kristina Engstrøm TruelsenTinoswimHeat 210:05
209lene lerche-thomsenTinoswimHeat 210:05
214lisa tvilstegaardtinoswimHeat 210:05
218Lisbeth TroelsenTinoswimHeat 210:05
230Lise AhlbornHeat 210:05
227Marie KrügerHeat 210:05
222Merete MunkKagedåserneHeat 210:05
256Merle krogh OttzenThe Krogh´sHeat 210:05
257Mia Krogh HansenThe Krogh´sHeat 210:05
212michael lerche-thomsentinoswimHeat 210:05
237Michael JohanssonHeat 210:05
244Morten LarsenHeat 210:05
259Nicolas De la Cruz 183CHHeat 210:05
207peer-ulrik haagerupTinoswimHeat 210:05
205Per Nygaard JensenHeat 210:05
232Rasmus Lykke MarvigTeam PlacepoHeat 210:05
254Rikkemaria BomHeat 210:05
255Selina Krogh TuxenThe Krogh´sHeat 210:05
238Sonja PiiHeat 210:05
206Sus TvilstegaardTinoswimHeat 210:05
226Suzanne ScottHeat 210:05
241Thomas MadsenStoryfinderHeat 210:05
240Tina BruunHeat 210:05
262Tina GrosellSiteimproveHeat 210:05
220Tine GreveKagedåserneHeat 210:05
219Trine PetersenTinosvømHeat 210:05
221Trine BillumHeat 210:05
216volker classentinoswimHeat 210:05
223Wiglinski RichardHeat 210:05
352Anette NielsenKrügerHeat 310:10
361Anita Bach AndersenSolrød Strand HavsvømmereHeat 310:10
320Ann Louise KestenholzHeat 310:10
359Anne Kirstine Senderovitz Solrød Strands HavsvømmereHeat 310:10
308Benny SchjoettHeat 310:10
357Camilla SimonsenSiteimproveHeat 310:10
351Carla MortensenIDC Running ClubHeat 310:10
309Cécile BaileyKVIK KastrupHeat 310:10
337Charlotte Zeeberg AmtorpHeat 310:10
310Christian Schjøtt Heat 310:10
328Christian AgerbeckScandinavian Young GunsHeat 310:10
330Christian Stengaard JensenGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
302Christina Neigaard HansenIslev Triathlon KlubHeat 310:10
345Dan LarsenFischer/LarsenHeat 310:10
366Dennis THeat 310:10
321Ditte SteenstrupHeat 310:10
332Gary Scott-LloydHeat 310:10
323Hans BendtsenHeat 310:10
341Hans Gad JohannsenHeat 310:10
331ilse schouttetenHeat 310:10
358janne magnussenHeat 310:10
306Janni HøegHeat 310:10
307Jannick FrederiksenHeat 310:10
336Jean BriggsHeat 310:10
301Jette Dam HedegaardHeat 310:10
315Joachim RasmussenScandinavian Young GunsHeat 310:10
354Jon Pryds HansenKrügerHeat 310:10
304Kasper Black BeckHeat 310:10
316keld lau larsenGuldborgsund TriathlonklubHeat 310:10
318Kristina JacobsenHeat 310:10
348Kristina HarrisHeat 310:10
326Kristine HansenCardlab RigetHeat 310:10
322Kyle WorthingtonHeat 310:10
340Lars AndersenHeat 310:10
305Lars B. F. PoulsenHeat 310:10
363Lau Bjørnholt Heat 310:10
349Lene LorentzenHeat 310:10
319Linda Kahr AndersenHeat 310:10
347Lisa HarrisHeat 310:10
365Lise AndersenHeat 310:10
362Lotte BælumHeat 310:10
338Maria Rosa Steen PedersenHeat 310:10
314Mark Bjørnholdt NakaiTeam NakaiHeat 310:10
353Martin JensenKrügerHeat 310:10
360Martin Senderovitz Solrød Strands HavsvømmereHeat 310:10
317Martin Buhl SvanumBAC TriHeat 310:10
367Mathilde OstenfeldtHeat 310:10
325Mette OlssonCardlab RigetHeat 310:10
339Mette Bogetoft JensenHeat 310:10
313Mette Grønbjerg RønnowHeat 310:10
364Nanna Maiken BendstrupVallensbækDitlevSharksHeat 310:10
355Niels PlougKrügerHeat 310:10
333Nikolaj DahlkildBAC TRIHeat 310:10
334Peter SchantzHeat 310:10
312Pia BurkalHeat 310:10
346Pierre FischerFischer/LarsenHeat 310:10
303Povl Erik BeckAabenraaHeat 310:10
350Rami ZouzouHeat 310:10
324Rune KirkebyHeat 310:10
329Sanne OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 310:10
342Signy Anitha SundskardHeat 310:10
335Steve BriggsHeat 310:10
327Tom ClausenHeat 310:10
356William BlandfordKrügerHeat 310:10
311Winnie BergstedtHeat 310:10
424Anders Due MadsenHeat 410:15
459Andreas GertsenHeat 410:15
402Anne MogensenHeat 410:15
421Anne Birgitte MadsenHeat 410:15
412Annette SamuelsenGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
460Annette JettingCopenwaterHeat 410:15
427Betina Norsk Christensen Triton triHeat 410:15
441Birgitte DanielsenHeat 410:15
410Bo Thilkjer EriksenGestelevlunde LøbelaugHeat 410:15
457Cecilie MøllerRingsted Svømmeklub Heat 410:15
409Cliver KlitholmGladsaxe Idrætsforenings svømmeafd.Heat 410:15
445Daniel Dahl AndersenHeat 410:15
416Finn HyllestedSigma Swim AllerødHeat 410:15
413Gitte NielsenHeat 410:15
449Gyda HedingHeat 410:15
418HansPeter MikkelsenHLF72Heat 410:15
463Helen RubinHeat 410:15
440henning schramIsbjørnenHeat 410:15
431Henriette ChristensenHeat 410:15
407Henrik BreinholtGladsaxe Idrætsforenings svømmeafd.Heat 410:15
436Irene Vallentin WehdeHeat 410:15
444Isabell PedersenHeat 410:15
417Jakob Kofoed-HansenGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
411Jan Thilkjer EriksenGestelevlunde LøbelaugHeat 410:15
425Jens rasmussenHeat 410:15
437John de NeergaardSalesforceHeat 410:15
406Jonas EngedalGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
438Karina NielsenHeat 410:15
420kim sørensenHeat 410:15
435kim reinertskuderløseHeat 410:15
453Lena Flindt Heat 410:15
462Lene MikkelsenHeat 410:15
426Lillian BechmannHeat 410:15
461Lone MikkelsenHeat 410:15
433Mads RudbeckHeat 410:15
456Marianne MøllerHeat 410:15
448Mei-ling Westphall HansenHeat 410:15
458Mia Nøddebo JensenHeat 410:15
415Mogens FrederiksenHeat 410:15
419Monica Brandvik SørensenIslev Triathlon KlubHeat 410:15
428Morten StorchSigma Swim BirkerødHeat 410:15
452Nina KjærgaardHeat 410:15
434per hansenHeat 410:15
455Per MøllerHeat 410:15
446Per Andersen RepstockHeat 410:15
432Peter SonneHeat 410:15
450Peter TaarnhøjHeat 410:15
408Peter Kjær Mackie JensenGladsaxe Idrætsforenings svømmeafd.Heat 410:15
414Peter M NielsenSkovshoved RoklubHeat 410:15
403Pia Elm HeintzGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
404Rikke HarlouGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
442Signe Elvig-JørgensenHeat 410:15
429Steen AmmitzbøllHeat 410:15
439STEEN SØRENSENHeat 410:15
443Susanne HansboHeat 410:15
405Søren BayGladsaxe SvømmeklubHeat 410:15
401Thomas JacobsenUSG Svømning og VandpoloHeat 410:15
451Thomas TaarnhøjHeat 410:15
454thomas flindtDrosselvejHeat 410:15
465Tine RigetSnikHeat 410:15
447Tine Sten MeinertzHeat 410:15
464Tore DokkedahlTeam DokkedahlHeat 410:15
430Trine TrubergSwim for your good lifeHeat 410:15
423Vahan T.VardanyanHeat 410:15
422Vibeke JansenHeat 410:15
504Annette Juel EvartRoskilde TriHeat 510:20
545Arthur MehtaHeat 510:20
554Benedicte BigumBigumHeat 510:20
505Berit Høgsted NielsenHeat 510:20
540Birthe Rasmussen2tri Heat 510:20
561Camilla Skovgaard SchmidtMermaid Tail For YouHeat 510:20
562Carl BadenMermaid Tail For YouHeat 510:20
521Caroline Raun HansenHeat 510:20
557Cecilie Cavling BryggerMermaid Tail For YouHeat 510:20
525Christina DenmanGSCHeat 510:20
502Daniel LiebichHeat 510:20
563Delyth ThomasHeat 510:20
556Ditte Berdiin Rosenkrantz-TheilMermaid Tail For YouHeat 510:20
544Dorte JensenSøborgHeat 510:20
519Fie Mulvad-ThiimHeat 510:20
532Flemming MottTeam SvogerHeat 510:20
516Inken FrellesenHeat 510:20
547Jackie O´FarrellStreamlineHeat 510:20
531Jacob AndersenHeat 510:20
530jakob bøving arendtL. OldboysHeat 510:20
566Jakub GrzonkowskiAlbertslund Idrætsfor.Svømmeafd.Heat 510:20
520Jane KongstadHeat 510:20
543Jannie Winther BotheHeat 510:20
524Jeannet Brandt JensenHeat 510:20
546Jemma GolbyHeat 510:20
541Jenny LandrethStreamline SwimsHeat 510:20
553Jens SorribesBigumHeat 510:20
565Jonna KochHeat 510:20
552Julie Bigum KristensenHeat 510:20
526Jytte Vinkel EriksenJytte EHeat 510:20
511Jørn KempelHeat 510:20
529kasper teilmannL. OldboysHeat 510:20
550Kent ProcterIslev Triathlon KlubHeat 510:20
513Kirsten GjeddeBrøndby Triathlon ClubHeat 510:20
506Klaus Leth JakobsenHeat 510:20
512Lars TofteHeat 510:20
559Lena HansenMermaid Tail For YouHeat 510:20
501Lisbeth HickmanHeat 510:20
503Louise Munk PoulsenRoskilde TriHeat 510:20
528mads pihl skjerningL. OldboysHeat 510:20
539Maiken GylcheHeat 510:20
555Maria RieckMermaid Tail For YouHeat 510:20
560Maria Pommer DybdahlMermaid Tail For YouHeat 510:20
534Marina VincentHeat 510:20
527Merete JensenHeat 510:20
542Michael BotheHeat 510:20
535Nike GrybergHeat 510:20
508Nina Brink LarsenHeat 510:20
567Per HøholtHeat 510:20
523pernille Kriegsbaum stenderSvømmeklubben TritonHeat 510:20
514Peter RutkjærRød stueHeat 510:20
551Peter Bigum KristensenHeat 510:20
538Rasmus AndersenHeat 510:20
515Sanne RutkjærRød stueHeat 510:20
558Sara Elisabeth PoulsenMermaid Tail For YouHeat 510:20
510Steen PoulsenRød stueHeat 510:20
549Steffen PoulsenHeat 510:20
548Svend Erik SkovmoseHeat 510:20
533Thomas JakobsenTeam SvogerHeat 510:20
536Thomas LauritzenHeat 510:20
537Tina-Louise MortensenHeat 510:20
509Tom DavidsenRød StueHeat 510:20
517Tomas JonssonHeat 510:20
518Ulla EngellTriton TriHeat 510:20
507Ulrich DeichmannHeat 510:20
624Anders AgerbeckScandinavian Young GunsHeat 610:25
629Anders JunkerGladsaxe SvømmeklubHeat 610:25
639Anders DalskovHeat 610:25
613Anette UldallMMHeat 610:25
625anne-mette høierHeat 610:25
623Anton Stengaard OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 610:25
626Aske Lohse SørensenHeat 610:25
631Bjarke ReffstrupMoka TurtlesHeat 610:25
647Brian HinrupHeat 610:25
620Carl BønnebækHeat 610:25
612Claus Brusgaard SteffensenMona MerkelsenHeat 610:25
650Daniel B HoyerBirkerød OW SvømHeat 610:25
616Dorrit SørensenHeat 610:25
628Dorte Maiken LohseHeat 610:25
622Emil Stengaard OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 610:25
645Emilie OttzenOttzen & Co.Heat 610:25
610Flemming JensenMona MerkelsenHeat 610:25
637Gregoire NapolyMaersk TankersHeat 610:25
658Gunna GronvoldBirkerød OW svøm Heat 610:25
634Henriette Weiss-MarottMaersk TankersHeat 610:25
648Ida ThomsenHeat 610:25
644Inger OttzenOttzen & Co.Heat 610:25
652Jakob MadsenHeat 610:25
632Jane JacobsenMaersk TankersHeat 610:25
655jens BjørklundOpen Water BirkerødHeat 610:25
660Jens GeppelHeat 610:25
663Johan AuningHeat 610:25
635Johan Wiehe EsbensenMaersk TankersHeat 610:25
643Jørgen DreierHeat 610:25
659Katrine Schlüter SchierbeckHeat 610:25
646Kim OttzenOttzen & Co.Heat 610:25
640Kim Rene HansenHeat 610:25
649Klara C HansenBirkerød OW SvømHeat 610:25
636Lars Brabæk ChristiansenMaersk TankersHeat 610:25
606Lene MadsenMMHeat 610:25
615Lene SvanekjærSkovshoved Triathlon KlubHeat 610:25
651Lene CarlssonBirkerød OW SvømHeat 610:25
633Line Skibdal WintherMaersk TankersHeat 610:25
618Lone HansenHeat 610:25
641Lou AbercrombieXXHeat 610:25
657Marie Brinch Team Marie&Nadia Heat 610:25
607Mette NørgaardMMHeat 610:25
605Mikael MerkelsenHeat 610:25
603Mikael Schou HansenTeam SchouHeat 610:25
604Mikkel BrusgaardHeat 610:25
602Mikkel Holst Schou HansenTeam SchouHeat 610:25
608Mona Brusgaard MerkelsenMona MerkelsenHeat 610:25
614Morten SvanekjærSkovshoved Triathlon KlubHeat 610:25
654Morten SuurballeOpen water BirkerødHeat 610:25
664Morten Hadberg EckhoffSigma Tri BirkerødHeat 610:25
656Nadia DeleuranTeam Marie&Nadia Heat 610:25
662Nicolai SchierbeckHeat 610:25
642Nikolaj JakobsenGladsaxe SvømmeklubHeat 610:25
621Nina ZeddiesHeat 610:25
665Pia Birgitte NielsenHeat 610:25
609Rina Brusgaard ReffstrupMona MerkelsenHeat 610:25
627Rune Lohse SørensenHeat 610:25
638Simon Anker HansenMaersk TankersHeat 610:25
630Stine JunkerGladsaxe SvømmeklubHeat 610:25
601Thomas PoulsenHeat 610:25
661Tina GeppelHeat 610:25
619Titte Kimma JensenHeat 610:25
611Torben AndreasenMona MerkelsenHeat 610:25
617Tove Sveistrup ChristensenHeat 610:25
653Ulrik AaOpen water Birkerød Heat 610:25
745Andrea ArendtWay of Life ApSHeat 710:30
753Andreas Eskelund NielsenHeat 710:30
741Bettina PalsbroHeat 710:30
726Birgitte KnudsenSOLO outdoorHeat 710:30
703Camilla LindahlHeat 710:30
764Camilla Omann ChristensenHeat 710:30
721Cecilie FabriciusHeat 710:30
705Charlotte Birch GormsenHeat 710:30
701Christian SchouTri-4 Svømme KlubHeat 710:30
707Denise HunterHeat 710:30
733Dorte NygaardHeat 710:30
711Dorthe Ørving Heat 710:30
720Elsi Busk OdderupHeat 710:30
748Emma HammerbyHeat 710:30
736Erik OlsenSwimForFunHeat 710:30
750Esther Haudrum LarsenSvømmeklubben TritonHeat 710:30
738gitte thorningHvidovre SvømmeklubHeat 710:30
702Helen HoganHeat 710:30
704Helle SvendsenHeat 710:30
759Helle RasmussenVordingborg SvømmeklubHeat 710:30
731Henriette Birch JørgensenHeat 710:30
737hermann bjerre hybelHeat 710:30
717Jakob WittChristianiaHeat 710:30
735Jan OlsenSwimForFunHeat 710:30
744Jan NielsenVordingborg SvømmeklubHeat 710:30
732Janne SkakonHeat 710:30
719Jens Frederik VittrupHeat 710:30
713John JensenHeat 710:30
749Kenneth HammerbyHeat 710:30
746Kirstine ArendtWay of Life ApSHeat 710:30
761Kirstine BorchseniusHeat 710:30
747Lars ArendtWay of Life ApSHeat 710:30
752lars BjergTeam Rynkeby Vordingborg Heat 710:30
714Leon JensenHeat 710:30
756Lindsey Kent Heat 710:30
743Linnea Dahllöf Hovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 710:30
710Lotte KnoblauchHeat 710:30
728Lotte HøjstrømHeat 710:30
734Louise TheilHeat 710:30
757Majbritt AndersenHeat 710:30
729Marina Brix LarsenSolo Fitness, Svbg,Heat 710:30
716Mark GrandahlVærløse SvømmeklubHeat 710:30
730Martin RøpckeHeat 710:30
739Martin PoulsenHeat 710:30
722Mathilde FriderichsenHeat 710:30
727Mette BallesgaardHeat 710:30
724Michael FischHeat 710:30
706Mikkel Birch GormsenPuma Denmark / AC PAINHeat 710:30
765Mikkel Christian LarsenHeat 710:30
742Morten PalsbroPlayground TriathlonHeat 710:30
762Ole Steen SchmidtHeat 710:30
754Rasmus Eskelund NielsenHeat 710:30
715SLOW JONESHeat 710:30
709Steen AndersenHerlufsholm Gymnastikforening HGATMHeat 710:30
708Susanne HaubyeHerlufsholm Gymnastikforening HGATMHeat 710:30
766Susanne SvärdHeat 710:30
740svend poulsenGSC Gladsaxe SvømmeklubHeat 710:30
723Søren Emil MarkeprandHeat 710:30
725Thomas SørensenHeat 710:30
758Tina StorgaardHeat 710:30
763Tine Borum BilleskovHeat 710:30
718Trine EnnisteinHeat 710:30
751Troels Haudrum LarsenVelo PavéHeat 710:30
712Vagn Brinckmann Heat 710:30
760Vibeke BorchseniusHeat 710:30
865Alexander TerkelsenHeat 810:35
856Anders GraentzHeat 810:35
843Andy SimmonsHeat 810:35
821Ane MoltkeHeat 810:35
846Bettina Poulsen TMF fiskHeat 810:35
807Birgit JensenHeat 810:35
805Bo WinsløwHeat 810:35
808Brian RasmussenHeat 810:35
802Caroline Kleemann FalsterHeat 810:35
809Charlotte EriksenHeat 810:35
864Christina BauerKarlslunde triHeat 810:35
813Ditte FriisHeat 810:35
859donna neshekHeat 810:35
829Emil ThomsenHeat 810:35
855Eva ØsterlundPAES - RUCHeat 810:35
818Finn RasmussenHeat 810:35
804Flemming ThomsenKøge MTB RidersHeat 810:35
827Helle HøjbjergHeat 810:35
850Jan CarstensHeat 810:35
833Jan Vig NielsenHeat 810:35
817Jannek JørgensenHeat 810:35
845Jens Jacob BierringHeat 810:35
831Jesper Aarosiin HansenHeat 810:35
819Jette BjørndalHeat 810:35
801Johnny AndersenHeat 810:35
823Julie NymannHeat 810:35
851Karina WinsløwHeat 810:35
853Kathrine Andrea NicolaysenHeat 810:35
816Katrine ThomsenHeat 810:35
867Katrine KrzeminskiHeat 810:35
848Kirsten HedeHeat 810:35
834Kristine PilegaardHeat 810:35
803Lars ThomsenBrandvæsnets Idrætsforening Heat 810:35
866Lars GrønnegaardHeat 810:35
857Lene LarsenHeat 810:35
826Linda HøjbjergHeat 810:35
822Liselotte GregartPAES - RUCHeat 810:35
838Lotte ToftHeat 810:35
854Lucia ØsterlundPAES - RUCHeat 810:35
862mads kochHeat 810:35
814Maibritt MøllerHeat 810:35
839Maja LorentzenHeat 810:35
837Mette JuhlHeat 810:35
815mikkel hansenPAES - RUCHeat 810:35
852Miriam NicolaysenHeat 810:35
844P. Martin Langkilde RasmussenHeat 810:35
849Paul FinnHeat 810:35
861Per SandholmHeat 810:35
847pernille GarbersHeat 810:35
812Peter Stigsnæs-EriksenHeat 810:35
841Pia BergHeat 810:35
820Ralph BjørndalHeat 810:35
860rita raceHeat 810:35
811Sanni NielsenHeat 810:35
842Signe BechHovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 810:35
868Simon Glud GrønlundHeat 810:35
828Simon HusumJAGGER FASTFOODHeat 810:35
832Sune FrederiksenRoskilde SvømningHeat 810:35
806Susanne HansenHeat 810:35
863søren kraghHareskovens Triathlon KlubHeat 810:35
835Søren Vig NielsenHeat 810:35
836Søren Vig NielsenHeat 810:35
825Tomas EllegaardIMT RUCHeat 810:35
858Tonny ChristensenHeat 810:35
824Vibeke NymannHeat 810:35
902Anders HvilsomSvøm KorsørHeat 910:40
917Anders FriedlHeat 910:40
927Anna Maegaard GregartHeat 910:40
943annelise varmingSigma Swim AllerødHeat 910:40
934Berit SvendstrupHeat 910:40
949Birgitte Boysen KjærHeat 910:40
905Bjarne Dahler-EriksenDahler-EriksenHeat 910:40
938Catrin RowlandsHeat 910:40
912Christina HemmingsenHeat 910:40
920christoffer galboHeat 910:40
937Claus ThomsenTri-4 Svømme KlubHeat 910:40
916Daniel FurtenbachHeat 910:40
953Dominik SchlüterHeat 910:40
921Esteban HidalgoTeam SIRIHeat 910:40
909Flemming AndresenJellyfishHeat 910:40
901Gitte Bjørn HvilsomSvøm KorsørHeat 910:40
946Hanna SchöslerHeat 910:40
963Hanne Toft ØrumHeat 910:40
940Helen GilburtStreamline SwimsHeat 910:40
944Helle Åskov JørgensenSigma Swim AllerødHeat 910:40
935Henriette Rifbjerg ErichsenUSG Svømning og VandpoloHeat 910:40
931Isabella Caterina KleivanHeat 910:40
904Janne Taasing Nygaard Heat 910:40
933Jesper PedersenHavtaskerneHeat 910:40
945Jesper LassenSigma Swim AllerødHeat 910:40
906Kathrine Dahler-EriksenDahler-EriksenHeat 910:40
947Kirsten MikkelsenHeat 910:40
913Kit StøchkelTeam SIRIHeat 910:40
928Lars MaegaardHeat 910:40
954Lars VarmingHeat 910:40
908Laura RobertsJellyfishHeat 910:40
926Lene NielsenHeat 910:40
939Lene Lindholm MortensenHeat 910:40
959Lilian JørgensenHeat 910:40
907Line Dahler-EriksenDahler-EriksenHeat 910:40
942Liv Bjerge LaursenSigma Swim AllerødHeat 910:40
918Mads Dahl-LarsenHeat 910:40
932Majbrith PedersenHeat 910:40
929Malene GregartHeat 910:40
962Margrethe FjerbækHeat 910:40
925martin nielsenHeat 910:40
923Mia KollitsHeat 910:40
956Morten Henriksen Heat 910:40
955Nicolai Schrøder Heat 910:40
936Nikolaj TaklaGentofte SvømmeklubHeat 910:40
950Nils Lauge Stentoft-HansenHeat 910:40
965Nina Boukaidi-LaghzaouiHeat 910:40
957Ole LundgaardHeat 910:40
911Per BirkmosePB PerformanceHeat 910:40
948Pia SkovhavtaskerneHeat 910:40
961Rikke FatumHeat 910:40
922Sabrine Storm-KofoedHeat 910:40
915Sophie Kyhl GrønnemoseFirhøj SvømmeklubHeat 910:40
903Steen HaurholmIslev triathlonHeat 910:40
951Stine StentoftSigma Swim AllerødHeat 910:40
958Susanne TronierHeat 910:40
941Søren SimonsenHeat 910:40
924Thomas PeckhamHeat 910:40
952Tim StudtHeat 910:40
960Tina Solveig KochHeat 910:40
930Torben Møhring MadsenHeat 910:40
914Trine Holm-LarsenHeat 910:40
910Tudlik AndersenHeat 910:40
964Uffe AndersenHeat 910:40
919yen-hsi chenHeat 910:40
1025Allan AndersenHeat 1010:45
1040Anette BlicherSkovshoved Triathlon KlubHeat 1010:45
1046Anette JustSolution SpaceHeat 1010:45
1072Anita ThoningHeat 1010:45
1011Asger Lund NielsenHeat 1010:45
1042Britt Pia Søberg Eibye2 dage fra 50Heat 1010:45
1039Camilla Blicher OlsenHeat 1010:45
1021Carl Peter VittrupTeam VittrupHeat 1010:45
1041Casper Blicher OlsenSkovshoved Triathlon KlubHeat 1010:45
1009Cecilie DaugaardHeat 1010:45
1038Christopher Blicher OlsenHeat 1010:45
1001Gitte StausholmHeat 1010:45
1052Gitte SkovSolution SpaceHeat 1010:45
1027Gordon Ritchie JensenVikingHeat 1010:45
1031Hanne SondrupHeat 1010:45
1012Hans Erik GramGladsaxe SvømmeklubHeat 1010:45
1006HC RørvangCopenhagen AirportsHeat 1010:45
1051Heidi GrumSolution SpaceHeat 1010:45
1008Henrik NielsenHeat 1010:45
1002Ida HostrupPuls SportHeat 1010:45
1015Ida DamgaardTeam HavtaskerneHeat 1010:45
1018ida johannesenHeat 1010:45
1044Ida Louise JervidaloAarhus If af 1900Heat 1010:45
1032Jacqueline BeerHeat 1010:45
1049Jakob SchønSolution SpaceHeat 1010:45
1050Jakob GrumSolution SpaceHeat 1010:45
1034Jakob Juhl PetersenHeat 1010:45
1070Jan VesterVester-Schou FTW!Heat 1010:45
1062Jeanette BlanholmHeat 1010:45
1010Jens Christian Høybye BlomquistHeat 1010:45
1003Jesper SchackPuls SportHeat 1010:45
1045Jesper NielsenSolution SpaceHeat 1010:45
1056Joachim Bjerg CuculizaTietgenkollegietHeat 1010:45
1033Katrine Thordal-ChristensenHeat 1010:45
1016Kiri SchmidtGladsaxe SvømmeklubHeat 1010:45
1013Lene GramGladsaxe SvømmeklubHeat 1010:45
1048Line JustesenSolution SpaceHeat 1010:45
1014Marie Bernth NielsenTeam HavtaskerneHeat 1010:45
1047Martin ByrgensenSolution SpaceHeat 1010:45
1055Matilde PoulsenSigma Swim BirkerødHeat 1010:45
1059Mette WillertHeat 1010:45
1004Michael von BulowPuls SportHeat 1010:45
1058Michael Elmkvist AndersenTietgenkollegietHeat 1010:45
1030Michael Becker SondrupHeat 1010:45
1035Michael Fooken JensenHeat 1010:45
1023Morten LIseRock OnHeat 1010:45
1007Morten Juel HansenHeat 1010:45
1028Ole SigmundHeat 1010:45
1037Peter Thordal JensenHeat 1010:45
1068pia søgaardHeat 1010:45
1069Rafal KosmalHeat 1010:45
1020Rikke Sigrid NielsenVestlolland triatlonklubHeat 1010:45
1036Sara Thordal JensenHeat 1010:45
1057Sarah Boest-PetersenTietgenkollegietHeat 1010:45
1022Sonni TostRock OnHeat 1010:45
1029Susanne GodiksenHeat 1010:45
1071susanne plaugmannHeat 1010:45
1024Søren HansenRock OnHeat 1010:45
1066Therese AxelssonHeat 1010:45
1026Tom NielsenHeat 1010:45
1067Tom EltangHeat 1010:45
1043Tøger KyvsgaardHeat 1010:45
1073Uffe HansenHareskovens Triathlon KlubHeat 1010:45
1061Ulla BojsenHeat 1010:45
1019Vasuda ChandrasekharHeat 1010:45
1123Alberto BacchiegaBruxellesHeat 1110:50
1117Alexandru DobranBruxellesHeat 1110:50
1118Aline De VilleBruxellesHeat 1110:50
1155Anne Løvendahl BachHovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 1110:50
1102Annick MottetBruxellesHeat 1110:50
1108Baudouin BaudruBruxellesHeat 1110:50
1150Berit JørgensenBerit JørgensenHeat 1110:50
1125Bernadette MottetBruxellesHeat 1110:50
1113Berndt BiervertBruxellesHeat 1110:50
1158Birgit DaetzGentofte SvømmeklubHeat 1110:50
1116Cosmin DobranBruxellesHeat 1110:50
1105Diana Montero MelisBruxellesHeat 1110:50
1107Elizabeth GolbergBruxellesHeat 1110:50
1131Eva MatrasHeat 1110:50
1115Fabienne MarichalBruxellesHeat 1110:50
1160Fiona GreignoneHeat 1110:50
1120Fons BollanseeBruxellesHeat 1110:50
1154Frank EbskampHeat 1110:50
1103Hans HaugaardBruxellesHeat 1110:50
1151Heidi DahmBerit JørgensenHeat 1110:50
1159Jette KnudsenHeat 1110:50
1152John LawrieBerit JørgensenHeat 1110:50
1156Karoline KlitgaardHeat 1110:50
1126Marie Claire DaumenBruxellesHeat 1110:50
1133Mariya KrestyanskaCopenhagen MermatesHeat 1110:50
1106Michael MannBruxellesHeat 1110:50
1110Michiel JanssensBruxellesHeat 1110:50
1132Mirja StroehlerPan IdrætHeat 1110:50
1109Myriam LemahieuBruxellesHeat 1110:50
1104Niels HaugaardBruxellesHeat 1110:50
1111Niels Junker JacobsenBruxellesHeat 1110:50
1157Niels KlitgaardHeat 1110:50
1114Patrick MarichalBruxellesHeat 1110:50
1101Per HaugaardBruxellesHeat 1110:50
1112Rory MacraeBruxellesHeat 1110:50
1121Sophie DidaskalouBruxellesHeat 1110:50
1161steve williamsVeterans in MotionHeat 1110:50
1127Thomas BrouwerBruxellesHeat 1110:50
1153Wendy RatcliffeDeaf Blind ScotlandHeat 1110:50
1144Yuri KrestyanskyCopenhagen MermatesHeat 1110:50
1266Alma ValentinHeat 1210:55
1250Anders TejnøHeat 1210:55
1263Anders TilgaardSvøm 2000Heat 1210:55
1236Anne Malle RisgaardKøge Tri Team 2000Heat 1210:55
1257Annette IbsenHeat 1210:55
1253Bryony Coates-ReesHeat 1210:55
1267Caroline Schlüter BingestamHeat 1210:55
1209Claus NielsenHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1264Claus AndersenSvøm 2000Heat 1210:55
1256Claus Vestergaard SørensenHeat 1210:55
1237Dorte RasmussenHeat 1210:55
1202Dorte J. ThorsenDanmarksbloggenHeat 1210:55
1227Eva RaahaugeHaslev SvømmeklubHeat 1210:55
1230Flemming G. JensenHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1203hanne lund larsenHaslev SvømmeklubHeat 1210:55
1242Hanne LaursenHavfurierneHeat 1210:55
1247Hanne SixhøiHeat 1210:55
1238Hans Ole AndersenHeat 1210:55
1218Helle Erland NissenHeat 1210:55
1243Helle Sander BakHavfurierneHeat 1210:55
1211Ida MouridsenMOUHeat 1210:55
1219Jacob DanquartHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1205Jens Peter Vind HansenHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1252Jesper PaghHeat 1210:55
1254Jesper Dyhr AndersenCopenhagen HucksHeat 1210:55
1216Jimmy Dahl ChristiansenSvømmeklubben Vest/BrøndbyHeat 1210:55
1245Johanne Baes AaholstHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1208John Skov LarsenHeat 1210:55
1244Julia WinklewskiHeat 1210:55
1239Julie Blom Heat 1210:55
1268Julie ValentinHeat 1210:55
1222Jørgen Hej Heat 1210:55
1259Kerstin OlssonTeamTrelleborgTriathlonHeat 1210:55
1210Kim LaustsenHeat 1210:55
1246Kurt AaholstHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1213lasse AmbusRumpepumpernefrahvidovreHeat 1210:55
1224Lene KnudsenHavfruerneHeat 1210:55
1212Lone JørgensenMOU Heat 1210:55
1228Lotte Raahauge JakobsenDen sejesteHeat 1210:55
1251louise kleisHeat 1210:55
1260Maria TapdrupSvøm 2000Heat 1210:55
1265Marian ReedHeat 1210:55
1229Marianne BengtsonKvik Tri TeamHeat 1210:55
1215Martin SølvkjærHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1255May BuhrHeat 1210:55
1204Mette HaurholmOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1210:55
1226Mette KarlshøjHaslev SvømmeklubHeat 1210:55
1234Mette BilleHeat 1210:55
1249michael junker-andersenHerlev tri og motionHeat 1210:55
1258michael tolstrupHeat 1210:55
1248Mårten FrandsenHeat 1210:55
1261Per TapdrupSvøm 2000Heat 1210:55
1235Pernille SkovHeat 1210:55
1232Peter StampeHeat 1210:55
1206Peter Løbner HansenHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1214Rene AllerRumpepumpernefrahvidovreHeat 1210:55
1207Rolf JensenHillerød SvømmeklubHeat 1210:55
1220Rune JacobsenOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1210:55
1221Steen CarstensenHeat 1210:55
1262Steen ElborneSigma Swim AllerødHeat 1210:55
1231Susanne Toft LyngsHop i fjordenHeat 1210:55
1225Søren HoveHeat 1210:55
1223Søs RaskHeat 1210:55
1217Therese Keinicke NissenHeat 1210:55
1233Tine StampeHeat 1210:55
1322Allen Mainz BastkjærHavfruerne/havkongenHeat 1311:00
1301Andreas Krogh Goldtman FriisOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1362Angus WadeSharow CapitalHeat 1311:00
1306Anja HoffmannHeat 1311:00
1357Anna-Lena PeekerLindström FastigheterHeat 1311:00
1350arnaud bazinKarma PerformanceHeat 1311:00
1308Aske Colding EkmanOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1335Betina PetersenHeat 1311:00
1323Birgitte Mainz BastkjærHavfruerne/havkongenHeat 1311:00
1355Carina schersteinBjörnstorps ifHeat 1311:00
1318carsten sandbergLegendernes klubHeat 1311:00
1328Catarina DanielssonHeat 1311:00
1344charlotte fuglsangHareskovens Triathlon KlubHeat 1311:00
1327Christian LundeOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1311Christina TellerOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1348Christina AagaardHeat 1311:00
1360Connie stendorf ChristensenStarte med Helle Strange Tobiasen Heat 1311:00
1343Frederikke Erland NissenHeat 1311:00
1326Hans Henrik HavnOrientHeat 1311:00
1320Helle SaabyeHavfruerne/havkongenHeat 1311:00
1347Helle Strange TobiasenHeat 1311:00
1334Henriëtte SchreudersWantijzwemmersHeat 1311:00
1313Henrik Johansen Legendernes KlubHeat 1311:00
1304Jacqueline GatehouseHeat 1311:00
1358Jakub DobiesHeat 1311:00
1370Jan AagaardHeat 1311:00
1319Joakim JakobsenOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1345Johnny Asgaard JensenHeat 1311:00
1314Karin MørkHeat 1311:00
1368Karsten KrygerHeat 1311:00
1367Katrine BøghHeat 1311:00
1303Kim DalsgaardHeat 1311:00
1315Lars MørkHeat 1311:00
1359Lennart FritzonSydsimHeat 1311:00
1353Line FriisHeat 1311:00
1316Lise GladHeat 1311:00
1305Marianne SøndergaardHeat 1311:00
1349Mark ThomassenTølløse mødregruppeHeat 1311:00
1310mette madsenHeat 1311:00
1312Mette kronbækHeat 1311:00
1329Mette KristensenHeat 1311:00
1324Michael BenjovitzOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1366Michael SatterupGladsaxe SvømmeklubHeat 1311:00
1361Mike SpencerHeat 1311:00
1338Morten Wilfred PersenHeat 1311:00
1365Nicoline EgebjergGladsaxe SvømmeklubHeat 1311:00
1356Ole PerregaardHeat 1311:00
1337Per Guldager JakobsenTeam SydhavnenHeat 1311:00
1342Pernille MikkelsenHeat 1311:00
1333Peronne KraaijeveldWantijzwemmersHeat 1311:00
1309peter lindHeat 1311:00
1364Rene PedersenGladsaxe SvømmeklubHeat 1311:00
1369robert smith sørensenGanløse SvømmeklubHeat 1311:00
1321Sanne Krogh JensenHavfruerne/havkongenHeat 1311:00
1336Signe ThiimAmager Triatlon KlubHeat 1311:00
1341Simon MikkelsenHeat 1311:00
1354Sofi BergenuddBjörnstorps IF Heat 1311:00
1346Susanne GregersenHeat 1311:00
1317Søren LindhardtHeat 1311:00
1339Søren Anker ElvangHeat 1311:00
1330Thomas BlæsbjergHeat 1311:00
1363Thor Nilsson PedersenGladsaxe SvømmeklubHeat 1311:00
1307Tove PetersenHeat 1311:00
1352Vibeke Kolding SøndergaardHeat 1311:00
1325Victor haurholmOrient Gymnastik & IdrætsforeningHeat 1311:00
1403Anders FanøHareskovIFHeat 1411:05
1408Anders JespersenHareskovIFHeat 1411:05
1404Ann Christina Oliveira-BorgHareskovIFHeat 1411:05
1467Anne Allerup Heat 1411:05
1471Anne DuerHareskovIFHeat 1411:05
1470Anne Sofie KraghHareskovIFHeat 1411:05
1414Astrid Duer HansenHareskovIFHeat 1411:05
1440Birgitte Brinck-JensenFredericia Triathlon TeamHeat 1411:05
1430Birgitte Aabech HellerHeat 1411:05
1405Camilla MarkussenHareskovIFHeat 1411:05
1435Christoffer KemplarHeat 1411:05
1434Dida KemplarHeat 1411:05
1448Eddie KrimHaas-Meincke A/S Heat 1411:05
1443Ellen JørgensenVordingborg SvømmeklubHeat 1411:05
1436Fie KemplarHeat 1411:05
1429Flemming SchouTCCTHeat 1411:05
1469Frederikke SchmidtHareskovIFHeat 1411:05
1420Gert HansenTuneHeat 1411:05
1441Gudrun ColdingVallensbæk Kano og KajakklubHeat 1411:05
1401Helle FanøHareskovIFHeat 1411:05
1461Henrik StützerHeat 1411:05
1468Henrik SkovdalHareskovIFHeat 1411:05
1413Iben KraghHareskovIFHeat 1411:05
1432Jan-Erik RevsbechHeat 1411:05
1457Jane ChadwickChadwick ManateesHeat 1411:05
1412Jesper FanøHareskovIFHeat 1411:05
1466jesper hermansenKvik triHeat 1411:05
1421Jon RossHeat 1411:05
1456Jonathan ChadwickChadwick ManateesHeat 1411:05
1424Julie Raahauge NorupHeat 1411:05
1428Jørgen NielsenHaslev SvømmeklubHeat 1411:05
1426Karin RaahaugeKøge Tri Team 2000Heat 1411:05
1445Karin Kornø RasmussenHeat 1411:05
1417kasia larsenHeat 1411:05
1450Kevin NielsenHaas-Meincke A/S Heat 1411:05
1444Kristian KornøHeat 1411:05
1447Lasse BaunHeat 1411:05
1464Line StützerHeat 1411:05
1425Lise Raahauge OlsenSvømmeskolenHeat 1411:05
1465Louie Hermansen Heat 1411:05
1446Lucia UguccioniHeat 1411:05
1407Maj PetersenHareskovIFHeat 1411:05
1422Malene Strømberg RasmussenHeat 1411:05
1416Maria FurboHeat 1411:05
1439Marie Brinck-jensenFredericia Triathlon TeamHeat 1411:05
1411Marie-Louise SchouHareskovIFHeat 1411:05
1458Matthew ChadwickChadwick ManateesHeat 1411:05
1409Mette WolffHareskovIFHeat 1411:05
1463Michela SørensenHeat 1411:05
1410Mikkel Føge JensenHareskovIFHeat 1411:05
1472Mikkel KorsholmHareskovIFHeat 1411:05
1431Morten LøgagerLøghakker SvømHeat 1411:05
1402Niels NielsenHareskovIFHeat 1411:05
1419niels jespersenHeat 1411:05
1406Nina Buus SørensenHareskovIFHeat 1411:05
1415Per ThauHareskovIFHeat 1411:05
1449Pia Lorenz NielsenHaas-Meincke A/S Heat 1411:05
1462Rannvá MørkøreHeat 1411:05
1442Rikke Gry NielsenVordingborg SvømmeklubHeat 1411:05
1454Signe PetersenHeat 1411:05
1455Sofie HviidHeat 1411:05
1460Sofie Nielsen Team TemsHeat 1411:05
1459Svetlana VorobievaHeat 1411:05
1418Tanja MathorneMiss MøgelgaardHeat 1411:05
1423Thomas Raahauge NorupHeat 1411:05
1433Tim BayHeat 1411:05
1427Torben BuhlHeat 1411:05
1509Anker Wind NorupHop i fjorden-KoldingHeat 1511:10
1534Anne-Marie Hansen Heat 1511:10
1507Anni PovlsenHop i Fjorden - KoldingHeat 1511:10
1535Anni BechFløng KondiHeat 1511:10
1543Arne KarsbergHeat 1511:10
1523Dines Bagenkop NielsenHeat 1511:10
1566elisabeth hansenHeat 1511:10
1569Ellinor HedinTeam Trelleborg TriathlonHeat 1511:10
1567Erling Gleipner-AndersenHeat 1511:10
1521Gitte BøgedalHeat 1511:10
1513Helle WestergaardSælerne Heat 1511:10
1520Helle Folden BrinkHeat 1511:10
1508Helle Holm NorupHop i fjorden-KoldingHeat 1511:10
1527Inge Kofod HjøllundTeam Triathlon HerningHeat 1511:10
1563Irene PhilipsonHeat 1511:10
1501Jeanne JepsenHeat 1511:10
1522Jesper DyhrSorøHeat 1511:10
1538Jesper Søndergaard JensenRoskilde TRIHeat 1511:10
1532Jette OlsenHeat 1511:10
1544John KjærsmoseHeat 1511:10
1526karina andersenHeat 1511:10
1562Karsten JensenHeat 1511:10
1537Kirsten JudaHeat 1511:10
1502Konstantin MeermannHeat 1511:10
1540Kristian HansenHeat 1511:10
1514Lars RiisHop i fjordenHeat 1511:10
1510Leif CarentiusHeat 1511:10
1536Lotte BertramHeat 1511:10
1515Lotte nørgaard KronowHop i Fjorden Heat 1511:10
1524Louise Kofod ClausenHeat 1511:10
1511malene carentiusHeat 1511:10
1505Margit Schroll KaasHeat 1511:10
1560Maria JensenHeat 1511:10
1542Maria Trine HolmbergHeat 1511:10
1525marie Louise KniggeHeat 1511:10
1541Mikael HolmbergHeat 1511:10
1518Nanna ThorupSorøHeat 1511:10
1516Niels HansenHeat 1511:10
1533Niels Kolbach HansenHeat 1511:10
1512Pia SimonsensælerneHeat 1511:10
1565Pia DeleuranHeat 1511:10
1506rikke Augustinussenhop i fjorden-koldingHeat 1511:10
1561Robert JensenHeat 1511:10
1517Sanne LarsenSorø Triatlon klubHeat 1511:10
1531signe peterenHeat 1511:10
1504Signe Schroll KaasHeat 1511:10
1539Søren MadumHeat 1511:10
1568Tanja MarkusHeat 1511:10
1564Tina SiigHeat 1511:10
1503Tine RavnboHeat 1511:10
1615Adam CarlestamKildeskovshallenHeat 1611:15
1625Aga DebowskaKildeskovshallenHeat 1611:15
1623Alejandra AndersenKildeskovshallenHeat 1611:15
1614Alexander SteffensenKildeskovshallenHeat 1611:15
1624Alison SummerfieldKildeskovshallenHeat 1611:15
1626Annette ChristiansenKildeskovshallenHeat 1611:15
1604Birgit SivertsenHeat 1611:15
1653birgitte pallisgaardHeat 1611:15
1627Bodil Pii ZeuthenKildeskovshallenHeat 1611:15
1628Britt FrischKildeskovshallenHeat 1611:15
1613Britta PetersenHeat 1611:15
1652Carsten JokumsenDandy SwimclubHeat 1611:15
1629Chanette LaursenKildeskovshallenHeat 1611:15
1616Daniel LarsenKildeskovshallenHeat 1611:15
1612Emma Ulka Bech PetersenHeat 1611:15
1648Esben LarsenHeat 1611:15
1602Falk SwiontekHeat 1611:15
1630Felicia ViskumKildeskovshallenHeat 1611:15
1650Finn SteffensHeat 1611:15
1617Gregory LavelléKildeskovshallenHeat 1611:15
1631Helen SpringallKildeskovshallenHeat 1611:15
1666Helle Kjær NielsenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 1611:15
1657Henning Alwin PerssonGyldendalHeat 1611:15
1611Ia Brix OhmannHeat 1611:15
1632Ida LundKildeskovshallenHeat 1611:15
1645Inge NellemannHeat 1611:15
1633Jane TaitKildeskovshallenHeat 1611:15
1618Jimmy CarlestamKildeskovshallenHeat 1611:15
1619Joseph SchaeferKildeskovshallenHeat 1611:15
1634Karen RyydKildeskovshallenHeat 1611:15
1606Kasandra BehrndtHeat 1611:15
1635Kate FletcherKildeskovshallenHeat 1611:15
1636Katja ChadbourneKildeskovshallenHeat 1611:15
1655Katja HougaardGyldendalHeat 1611:15
1646Kim Hammer OvergaardHeat 1611:15
1620Koen ChadbourneKildeskovshallenHeat 1611:15
1647Kristine HammerumSvømmeklubben Laksen, ØlstykkeHeat 1611:15
1621Lars HeiderKildeskovshallenHeat 1611:15
1665Lars Boldt RasmussenSoundEar A/SHeat 1611:15
1658Lars Hermann MissGyldendalHeat 1611:15
1637Linda AhnKildeskovshallenHeat 1611:15
1656Lisbeth DegnGyldendalHeat 1611:15
1607Mads BehrndtHeat 1611:15
1649Majbrith Boll HansenHeat 1611:15
1644Mareen Klompmakerarnies laufbandeHeat 1611:15
1605Margit PalibrkHeat 1611:15
1638Marianne BuchKildeskovshallenHeat 1611:15
1654Mette WeihrauchHeat 1611:15
1603Miriam le Fevre HansenSigma Swim AllerødHeat 1611:15
1608Per VogeliusTri-4 Svømme KlubHeat 1611:15
1659Preben JuhlinGyldendalHeat 1611:15
1639Sarah ViskumKildeskovshallenHeat 1611:15
1601Straube - Enders RüdigerLouis PoulsenHeat 1611:15
1641Susanne BrinchKildeskovshallenHeat 1611:15
1640Sussi NielsenKildeskovshallenHeat 1611:15
1651søren holst GuhleHeat 1611:15
1609Torben FrandsenHeat 1611:15
1622Uffe StadagerKildeskovshallenHeat 1611:15
1642Vibeke ToftKildeskovshallenHeat 1611:15
1643Victoria SteffensenKildeskovshallenHeat 1611:15
1732Alaine BerryHeat 1711:20
1743Anders KeilHeat 1711:20
1725Ane ClausenHeat 1711:20
1723Anne SkovvangHeat 1711:20
1719Birkov OleHeat 1711:20
1734Camilla Flarup GosvigHeat 1711:20
1702Claus DahlSvømkorsørHeat 1711:20
1730Dorthe OlsenHeat 1711:20
1706Esben TobiasHeat 1711:20
1765Gert Emborg SørensenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 1711:20
1716Hans HellebergHeat 1711:20
1736Iben Ebdrup NorlingVærløse SvømmeklubHeat 1711:20
1718Ina NygaardHeat 1711:20
1740Irene ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 1711:20
1768Jana StrangemannHeat 1711:20
1717Jens ReiermannTeam FjordHeat 1711:20
1704Jens Jonas Skov LarsenHeat 1711:20
1721Jo ClementsHeat 1711:20
1766Jonas AdsbølHeat 1711:20
1742Karina DrabschRingsted SvømmeklubHeat 1711:20
1712Karsten TanghøjHeat 1711:20
1722Katrine LethHeat 1711:20
1708Kim Grimstrup MadsenHeat 1711:20
1739Klaus KokholmHeat 1711:20
1733Liva Flarup GosvigVærløse SvømmeklubHeat 1711:20
1738Louise ØssurssonHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 1711:20
1709Mads BjelkeHeat 1711:20
1731Marc GledhillHeat 1711:20
1745Maria BoyeHeat 1711:20
1720Maria Gabriella RubanHeat 1711:20
1701Mette VindHeat 1711:20
1710Michael Pilgaard AndersenHeat 1711:20
1715Mikael AndersenHeat 1711:20
1744Mikkel van Hauen NiemannHeat 1711:20
1705Monika Krogh AndersenUSG Svømning og VandpoloHeat 1711:20
1707Neil DonovanHeat 1711:20
1711Niels E. PedersenHeat 1711:20
1727Ole ChristiansenHeat 1711:20
1769Peter KowalskiHeat 1711:20
1767Rebecca WorthingtonFleetwood Swimming ClubHeat 1711:20
1735Rikke NorlingHeat 1711:20
1728Sasha Köhler JacobsenHeat 1711:20
1741Sebastian SøvangHeat 1711:20
1737Simon NielsenFRONTMANHeat 1711:20
1746Sinika TimmeTri TimmeHeat 1711:20
1729Steen Sander JacobsenHeat 1711:20
1714Søren ThersHeat 1711:20
1724thomas clausenHeat 1711:20
1713Thomas William AndersonHeat 1711:20
1703Ulrik Lytken SchackSorø Open Water swim (SOWS)Heat 1711:20
1842Agnete AnsbækVenindeTræning<3Heat 1811:25
1806Allan WalbumTeam JA!Heat 1811:25
1811Allan WindHeat 1811:25
1827Anders BuchMolt Wengel AdvokatfirmaHeat 1811:25
1852Ane ToftHeat 1811:25
1821Anette HjortHeat 1811:25
1820Anne HeideHeat 1811:25
1847Anni BuhrHeat 1811:25
1831Bjarne LangeBagsværd triHeat 1811:25
1824Børge SvenssonHop i Fjorden - KoldingHeat 1811:25
1857Camilla ChristensenHeat 1811:25
1804Carl Krabbe HeldgaardHeat 1811:25
1855Carla KokotprivateHeat 1811:25
1813Carol DellHeat 1811:25
1839Carolina ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 1811:25
1858Christian ChristensenHeat 1811:25
1856Claudia RichertHeat 1811:25
1833Dennis AndersenHeat 1811:25
1828Frederik Birch JørgensenHeat 1811:25
1829Frederik Kongstad HansenHeat 1811:25
1803Gustav Krabbe HeldgaardHeat 1811:25
1837Hans Juul-OlsenDansk Burger ClubHeat 1811:25
1864Helle SommerHeat 1811:25
1817Henning Drejer OlsenBagsværd Atletik Club - TRIHeat 1811:25
1807Ian Verder Gunthel Heat 1811:25
1809Jakob DockTeam Smart FartHeat 1811:25
1865Jakob WivelHeat 1811:25
1810Jan MuurmandHovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 1811:25
1802jan krag jacobsenteam troldandHeat 1811:25
1830Jesper KongstadHeat 1811:25
1836Jesper Storgaard ChristensenDansk Burger ClubHeat 1811:25
1826Karen GlammingHeat 1811:25
1832Lars OlsenHeat 1811:25
1850Lene NordenRaketsnegleneHeat 1811:25
1861Lisbeth GandrupHeat 1811:25
1814Louise ScharffHeat 1811:25
1863Louise Brøgger HyttelHeat 1811:25
1808Maria Verder Gunthel Heat 1811:25
1859Marianne Einshøj JakobsenHeat 1811:25
1868Marie SandgreenHvidovre SvømmeklubHeat 1811:25
1860Marie Hald BarnholtHeat 1811:25
1822merete vissingHeat 1811:25
1825merete FaurskovHeat 1811:25
1841Mette EngelbrechtsenHaldor TopsøeHeat 1811:25
1801Michael WilliamsHeat 1811:25
1843Mie OstenfeldtHeat 1811:25
1805Niels HeldgaardHeat 1811:25
1812Open WaterHeat 1811:25
1869Peter TøttrupHeat 1811:25
1838Peter S. HansenDansk Burger ClubHeat 1811:25
1844Poul KrogsgaardHeat 1811:25
1819Robert MillsHERC TriathlonHeat 1811:25
1851Sandra Schöne Leth HansenHeat 1811:25
1866Signe Wilms RaunHvidovre SvømmeklubHeat 1811:25
1846Susanne SchouHeat 1811:25
1823Susannne Cederberg Hop i Fjorden - KoldingHeat 1811:25
1854Søren Andersen Heat 1811:25
1835Søren Ohgrøn HansenHeat 1811:25
1867Tanja Annika LuppesHvidovre SvømmeklubHeat 1811:25
1862Thomas KristensenHeat 1811:25
1845Tilde FrostholmTeam Posters & CoHeat 1811:25
1834Tine PedersenHeat 1811:25
1853Ulrik Juul LarsenHeat 1811:25
1818Vanessa MoleHERC TriathlonHeat 1811:25
1840Waldemar ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 1811:25
1954Aedin Nic ChonchradhaEisbären StäfaHeat 1911:30
1910Aksel Riber NielsenKVIKHeat 1911:30
1904Allan Skårup KristensenKVIKHeat 1911:30
1929Anders GerløffKVIKHeat 1911:30
1966Ann Dorte Hageman GregersenGuldborgsund TriathlonHeat 1911:30
1901Anni Østergaard NielsenKVIKHeat 1911:30
1950Aoife Ni BhraoinnoneHeat 1911:30
1907Brian FrisendahlKVIKHeat 1911:30
1945Brynhild ØygardHeat 1911:30
1958Carsten BergOdense Triathlon KlubHeat 1911:30
1953Claudia FoergnoneHeat 1911:30
1943Claus Steensgaard PedersenHeat 1911:30
1962Dennis JensenHeat 1911:30
1941Frank MaskellHeat 1911:30
1942Gawain HeckleyHeat 1911:30
1955Gitte Kyst CarlsenHeat 1911:30
1913Hannah Hansen hvidtKVIKHeat 1911:30
1915Helena MatrmetschkeKVIKHeat 1911:30
1963Helena Theter JensenHeat 1911:30
1946Jakob FlygareKVIKHeat 1911:30
1908Jane FeinbergKVIKHeat 1911:30
1903Jesper KühlKVIKHeat 1911:30
1905Jesper DissingKVIKHeat 1911:30
1944Jesper Gadeberg AndersenUbådenHeat 1911:30
1959Kaj PorupHeat 1911:30
1911karola HansenKVIKHeat 1911:30
1914Kenneth MarmetschkeKVIKHeat 1911:30
1952Kirstin KraemerDSW DarmstadtHeat 1911:30
1964Laila TolderlundDe skønne Sild ;O)Heat 1911:30
1967Lars KokHeat 1911:30
1916Lennart MarmetschkeKVIKHeat 1911:30
1956Line Raahauge HvassHeat 1911:30
1965Liselotte Juhl PedersenGuldborgsund TriathlonHeat 1911:30
1948Lotte ThagesenHeat 1911:30
1906Malene DissingKVIKHeat 1911:30
1960Maria Lyngsie WulffHeat 1911:30
1957Niels BüchlerHeat 1911:30
1961Ole WulffHeat 1911:30
1949Per K RasmussenHeat 1911:30
1940Peter Rønberg HansenKVIKHeat 1911:30
1909signe de NeergaardKVIKHeat 1911:30
1951Siobhan Ui BhraoinnoneHeat 1911:30
2040Anders Bøgebjerg HansenHeat 2011:35
2054Andreas FenknerDLRG Bad SobernheimHeat 2011:35
2037Anikka Lund JensenHeat 2011:35
2001Ann-Louise ClausenHeat 2011:35
2022Anna Karina Eli Gravad Heat 2011:35
2051Anne ThostrupHeat 2011:35
2060Anne SørensenHeat 2011:35
2007Anthony Graham MarshallHeat 2011:35
2004Anton Norup SørensenSvømmeklubben CopenwaterHeat 2011:35
2048Bjarne RomHeat 2011:35
2057Britt Nøhr JensenAlbertslund Idrætsfor.Svømmeafd.Heat 2011:35
2050Caroline EwertsenHeat 2011:35
2020Carsten Holm Hansen Heat 2011:35
2043Christian AnkerstjerneTeam FlynderHeat 2011:35
2042Claudia BeckerHareskovens Triathlon KlubHeat 2011:35
2021Gitte Holm Hansen Heat 2011:35
2014Gustav BrockGentofte SvømmeklubHeat 2011:35
2035Helge VoldsgaardHeat 2011:35
2005Henrik SundstrupHeat 2011:35
2045Jakob Munch BechgaardHeat 2011:35
2028jens hoff-lundHeat 2011:35
2008Jeppe Lykke JørgensenHeat 2011:35
2006Jesper DromphHeat 2011:35
2063Johanne Sophie Krøyer Delfin Klubben Heat 2011:35
2055Jørgen Weber GullevHeat 2011:35
2019Karen Vrdlovec HolckKlubChaosHeat 2011:35
2053Karin Degnboel ThostrupPeter ThostrupHeat 2011:35
2067Klara von Hadeln LøvevvvHeat 2011:35
2058Klaus MortensenAlbertslund Idrætsfor.Svømmeafd.Heat 2011:35
2041Lars Peter JessenHeat 2011:35
2009Lena Thomsen LindHeat 2011:35
2003Lene ThanningHeat 2011:35
2017lene Mikkelsen guldborgsund triathlonklubHeat 2011:35
2047Linnea JacobsenHeat 2011:35
2066Lonnie LiljaSår´n er detHeat 2011:35
2049Lotte RoerupHeat 2011:35
2031Magnus LarssonHeat 2011:35
2002Malene JensenHeat 2011:35
2030Marie-Louise SkjølstrupHeat 2011:35
2033Mette UdesenHeat 2011:35
2032Michael E GadeEltong GadeHeat 2011:35
2013Morten Christensen Svømmeklubben CopenwaterHeat 2011:35
2029Morten Wagener Heat 2011:35
2015Nina KriegbaumcopenwaterHeat 2011:35
2062Nina SkovDelfin Klubben Heat 2011:35
2011Ole Seest VikkeTeam TunHeat 2011:35
2012Per SchillingCopenwater Heat 2011:35
2023Peter WiumHeat 2011:35
2052Peter ThostrupAnne ThostrupHeat 2011:35
2064Peter MeyerHerlufsholm SvømmeklubHeat 2011:35
2026Philip HudsonTeam HudsonHeat 2011:35
2027Preben HadbergHeat 2011:35
2038Rikke LøvgreenHeat 2011:35
2065Rikke KorsmanHerlufsholm SvømmeklubHeat 2011:35
2025Sandra askgaardHeat 2011:35
2061Sandra Sobfeldt Delfin Klubben Heat 2011:35
2039Sara BurmeisterHeat 2011:35
2010Sebrina ThagaardHeat 2011:35
2059Signe LandtvedHeat 2011:35
2056Silja Nøhr MortensenAlbertslund Idrætsfor.Svømmeafd.Heat 2011:35
2034Søren HjernøHeat 2011:35
2046Tania Al-Zagheer SassHeat 2011:35
2036Thomas JønssonHeat 2011:35
2044Thorkild HanghøjAflang HavbundHeat 2011:35
2024Tina WiumHeat 2011:35
2101Anders PetersenHeat 2111:40
2121Ane MathiasenSalesforceHeat 2111:40
2142Anne HeidemannHeat 2111:40
2126Anne Marie DahlerFridykkerworkshopsHeat 2111:40
2117Anne Sofie Scheel DalbachHeat 2111:40
2111Betina JørgensenHeat 2111:40
2110C.R. BockHeRøBoHeat 2111:40
2105Connie FrederiksenKHIF triHeat 2111:40
2128Dagmar LichtHeat 2111:40
2102Dorthe NyegaardRoskilde SvømningHeat 2111:40
2129Dorthe LichtHeat 2111:40
2116Elvine PihlHeat 2111:40
2140Erik OrnebjerghusHareskovens Triathlon KlubHeat 2111:40
2137Flemming MortensenCaballerosHeat 2111:40
2113Frida GotfredsenHeat 2111:40
2124Hache LoïsHeat 2111:40
2125Hache VinceHeat 2111:40
2139Hanne JørgensenHareskovens Triathlon KlubHeat 2111:40
2134Hans Martin RasmussenHeat 2111:40
2112Heidi SteenSvømmeklubben CopenwaterHeat 2111:40
2149Henrik VangstrupScream TeamHeat 2111:40
2120Jens Irgens HansenSalesforceHeat 2111:40
2145jesper hekFarum SvømmeklubHeat 2111:40
2148Jonas KurzEnglish or German please.Heat 2111:40
2104Jonathan NyegaardRoskilde SvømningHeat 2111:40
2152Kathrine N. FengerUSG Svømning og VandpoloHeat 2111:40
2106Lena HamborgHeat 2111:40
2123Linda ZakrzewskiHeat 2111:40
2107Line VestergaardHeat 2111:40
2153Magnus Jung JohansenUSG Svømning og VandpoloHeat 2111:40
2150Malene KildegaardHeat 2111:40
2132Marianne BjergHeat 2111:40
2109Marianne Rørslev BockHeRøBoHeat 2111:40
2133Martin ChabiorGladsaxe SvømmeklubHeat 2111:40
2144Maxine Ong HansenFarum SvømmeklubHeat 2111:40
2119Michael Helveg LarsenSalesforceHeat 2111:40
2122Michael ZinckSalesforceHeat 2111:40
2127Nicolai BirkedalFridykkerworkshopsHeat 2111:40
2146Nina Flindt TemteHerlev TriHeat 2111:40
2138Per Malund MøllerCaballerosHeat 2111:40
2115Pernille PihlCopenWaterHeat 2111:40
2147Pia Sandfeld MelcherHeat 2111:40
2143Reto SørensenHeat 2111:40
2118Sidsel IversenHeat 2111:40
2130Signe BjergHeat 2111:40
2141Signe Heidemann SørensenHeat 2111:40
2114Steen GotfredsenHeat 2111:40
2151Stef BrighouseCornwall Open Water SwimmerHeat 2111:40
2136Søren JensenCaballerosHeat 2111:40
2108Theresa Roland Nielsen Heat 2111:40
2131Thomas BjergHeat 2111:40
2135Torben R. LarsenCaballerosHeat 2111:40
2205Anders JørgensenHeat 2211:45
2255Anders Møller-KristensenGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2219Andreas Bøye SteinbergHeat 2211:45
2217Astrid Cohr LützenLederneHeat 2211:45
2250Camilla EkHeat 2211:45
2254Charlotte DitløvHeat 2211:45
2222Christian ViholmHeat 2211:45
2263Christian ThovtrupGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2213Dorte JohansenGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2246elisabeth berentsHeat 2211:45
2203Ellen SchmidtHeat 2211:45
2264Ellen-Sofie Mark ChristensenHeat 2211:45
2261Emil Daniel BartelsGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2214Emil Wetendorff NørgaardHeat 2211:45
2211Frida VestergaardGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2253Funda YildirimLederneHeat 2211:45
2234Gustav SchlichtkrullLederneHeat 2211:45
2248Helle Løfqvist RasmussenSolrød Strands HavsvømmereHeat 2211:45
2226Henrik GranlyMartin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2262Henrik ThovtrupGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2258Henrik Skak PedersenGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2245Ida Litske BennedsenHeat 2211:45
2256Jacob RochatGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2240Jeanette HansenTrustSwimmersHeat 2211:45
2259Jens RolinGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2208Jesper BerthHeat 2211:45
2202Joachim SchmidtHeat 2211:45
2204K JacobsenGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2224Kasper Brix-Andersen Martin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2232Kasper SixhøjMartin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2207Kim AndersenHeat 2211:45
2236Krister EkströmLedernes HovedorganistionHeat 2211:45
2241Lars Albert ThomsenTrustSwimmersHeat 2211:45
2228Lars Bo Bertram Martin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2247Lene Nørskov HenriksenSolrød Strands HavsvømmereHeat 2211:45
2265Mads Mark ChristensenHeat 2211:45
2233Malene EhrenskjöldMartin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2238Mark MetzlerMartin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2223Martin Smidt Martin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2252Martin NielsenHeat 2211:45
2229Mathias Trads-RavigMartin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2206Mathilde Mei JørgensenHeat 2211:45
2235Michael SchlichtkrullLederneHeat 2211:45
2260Mikala KreiserGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2218Niels RinggaardHeat 2211:45
2221Per Doc RasmussenGladsaxe Idrætsforenings svømmeafd.Heat 2211:45
2215Peter NørgaardGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2244Peter GaardeTrustSwimmersHeat 2211:45
2216Peter Hartwell LarsenGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2220René HonoréHeat 2211:45
2257Rodrigo AlvesGladsaxe SvømmeklubHeat 2211:45
2237Sager YannickHeat 2211:45
2230Sarah Møller Martin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2239Simon GomezTrustSwimmersHeat 2211:45
2242Simon WarthoeTrustSwimmersHeat 2211:45
2243Stephan JensenTrustSwimmersHeat 2211:45
2225Søren Jensen Martin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2227Søren Bertelsen Martin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2266Tanja SchöslerHeat 2211:45
2201thomas rasmussenHeat 2211:45
2209Thomas Kjærsgaard JohansenUS Swim TeamHeat 2211:45
2210Thomas VejrupHeat 2211:45
2231Thomas GunnarssonMartin Fjordlund SmidtHeat 2211:45
2251Trine HabersaatLederneHeat 2211:45
2212Trine Gylling RosendalGentofte SvømmeklubHeat 2211:45
2327Albert Vigsø PoulsenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2361Allan Aalbæk QueitschZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2328Amalie Drud NielsenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2350Amin MedouriGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2326Anders ThomsenHeat 2311:50
2320Anne DammHeat 2311:50
2311Birgitte Hyldebrandt GerdorfTomat og SalatHeat 2311:50
2363Børge ToftZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2329Carl Emil BenianGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2314Carl Hasselgaard JenseniusHeat 2311:50
2330caroline koch lind hansenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2317Christian BrøggerHeat 2311:50
2365Clara Malling FrederiksenGladsaxe SvømmeklubHeat 2311:50
2306Claus LynggaardNo Pain No GainHeat 2311:50
2325Dorte Birgitte JensenIdrætsområdet Rudersdal kommuneHeat 2311:50
2319Emma DammHeat 2311:50
2305Franz GandrupKVIK TRI TEAMHeat 2311:50
2331frida norby larsenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2357Henrik RønneZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2364Henrik Steen-AndersenZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2332Ida Sandvig StageGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2318Inge Lise JensenHeat 2311:50
2302Jacob SteenbergFirhøj svømmeklubHeat 2311:50
2310Jacob Stockmarr GerdorfHeat 2311:50
2362Jens ToftZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2333Jeppe EsbjergGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2345Jesper Grøsfjeld Schmidt Gladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2334Jonas Reimer ChristensenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2335Julie Becker SondrupGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2369Jørgen Lindholm LauHeat 2311:50
2359Kasper SimonsenZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2336Kaya RolinGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2337Kristina MolbergGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2338Kåre LudvigsenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2312Liedewij van der LindenTeam DomalimaHeat 2311:50
2321Line DieckmannHeat 2311:50
2316Lis NielsenHeat 2311:50
2301Lisbeth SteenbergFirhøj svømmeklub Heat 2311:50
2371Lisbeth LanttoThem SvømmeklubHeat 2311:50
2368Lisbeth Lindholm LauHeat 2311:50
2360Lise LauritzenZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2366Lise Warren PHeat 2311:50
2304Liv MølgaardAmagerHeat 2311:50
2313Maarten Van der LindenTeam DomalimaHeat 2311:50
2324Maria Holm-HansenHeat 2311:50
2339Markus Kristoffer SibbsesenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2358Martin NielsenZacho-Lind Swim TeamHeat 2311:50
2367Martin BerdingGladsaxe SvømmeklubHeat 2311:50
2348Mette SimonsenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2349Nanna KolzeGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2315Niels JenseniusHeat 2311:50
2308Ole TradsborgHeat 2311:50
2340Sebastian Just MikkelsenGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2341Selma MurrayGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2322Sofie ErnstHeat 2311:50
2323Susanne Holm-HansenModatHeat 2311:50
2347Susanne WormGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2342Søren Allermann MøllerGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2346Thomas KoedGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2343thorbjørn m wiinholtGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2307Tom AndersenHeat 2311:50
2370Vibeke Degn DEgnThem SvømmeklubHeat 2311:50
2344William Scherling de StrickerGladsaxe Swim CPHHeat 2311:50
2418Anette KällåkerHeat 2411:55
2436Arne KaaberSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2437Benjamin Koch Oltman AndersenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2414Bettina NattestadHeat 2411:55
2470Caroline Friis ThirstrupSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2459Charlotte SchledermannVårenHeat 2411:55
2415Christian HajdúCharlottehaven´s svømmetosserHeat 2411:55
2423Christian RasmussenCharlottehavenHeat 2411:55
2456Claus MüllerHeat 2411:55
2413Erik K.V. JensenVillumbølgenHeat 2411:55
2463Frank Fabel Gladsaxe SvømmeklubHeat 2411:55
2424frederik bøvingSigma SwimHeat 2411:55
2447Hannah Karin Wood-KurlandSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2402Hanne MadsenCharlottehaven Heat 2411:55
2450Hans-Henrik BasseSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2438Helle HouborgSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2403Helle Kring HansenCharlottehavenHeat 2411:55
2429Henrik LarsenIslev Triathlon KlubHeat 2411:55
2469Ida PoulsenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2422Ingrid AscardLommaHeat 2411:55
2439Irene KaaberSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2454Joakim LindahlSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2448Joan West JakobsenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2417Johan AscardLommaHeat 2411:55
2443Johanne Vium-HeinesenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2430Johannes Bo NielsenTeam SuperNielsenHeat 2411:55
2432Johnny JørgensenHeat 2411:55
2460Juha EskelinenenHeat 2411:55
2467Julie SilbergSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2466karen stuvenHeat 2411:55
2419Katarina SchenkerSK LöddeHeat 2411:55
2410Kenneth Kryger GramCharlottehavenHeat 2411:55
2406Kirsten NorupHeat 2411:55
2445Kristian Wood-KurlandSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2412Lars KrohnCharlottehavenHeat 2411:55
2440Lasse KislingSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2404Laura FrandsenCharlottehaven Heat 2411:55
2462Lisbeth AdserballeHeat 2411:55
2468Lærke SvenningsenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2401Maj Grüner-NielsenCharlottehavenHeat 2411:55
2461Martin BakGladsaxe SvømmeklubHeat 2411:55
2449Mathilde NorupSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2411Mette Kryger GramCharlottehavenHeat 2411:55
2431Michael Nysted HenriksenHeat 2411:55
2441Michael AndersenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2464Michael OlsenGladsaxe SvømmeklubHeat 2411:55
2428Mikkel ThastumHeat 2411:55
2457Nana Marie Thorngreenteam skræntenHeat 2411:55
2444Nathalie NielsenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2433Nikolaos PsichogiosHeat 2411:55
2446Nikoline Victoria SassSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2458palle kristensenteam skræntenHeat 2411:55
2409Pernille Schou-ElsassCharlottehavenHeat 2411:55
2421Petra RagnerstamHeat 2411:55
2427Randi HansenHeat 2411:55
2420Rasmus EdefellLommaHeat 2411:55
2451Sanne HellmannSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2452Sarah ToubroSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2425Sebastiaan Van den WijngaertHeat 2411:55
2455Silje Juhl NielsenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2434Simon NiedenthalLommaHeat 2411:55
2453Stine FeltsenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2426Thomas BonnesenCharlottehavenHeat 2411:55
2435Tina WulffHeat 2411:55
2405Trine ChristiansenCharlottehavens svømmetosserHeat 2411:55
2442Victor Lendal Munch-JensenSolrød SvømmeklubHeat 2411:55
2563Anne Skov ØstergaardHeat 2512:00
2512Anton StrandbergTeam LundHeat 2512:00
2523Betina HansenRødekro Tri & MotionHeat 2512:00
2561Britta SkovHeat 2512:00
2529Caroline Myhre-GregersenTeam MyhreHeat 2512:00
2527Christine MyhreTeam MyhreHeat 2512:00
2541christophe hardyHerlev Tri&MotionHeat 2512:00
2530Emilie SchmedesHeat 2512:00
2502Flemming KoldHeat 2512:00
2564Flemming Gaardsdal LauridsenHeat 2512:00
2507Fredrik GuldstrandSimklubben RAN, MalmöHeat 2512:00
2510Hans Christian HolmDifferential BrykHeat 2512:00
2566Hao YinHeat 2512:00
2531Henriette MørkholmHeat 2512:00
2508Henrik LundgrenHeat 2512:00
2536Holger PedersenFrøerneHeat 2512:00
2539Jan DylongHeat 2512:00
2504Jane KofodHeat 2512:00
2567Janne SneistrupHeat 2512:00
2574Jeanette KristensenCool KonaHeat 2512:00
2522Jesper Hyldig Mogensen Roskilde SvømningHeat 2512:00
2537Jesper CarlsOTKHeat 2512:00
2558Jesper Due-PedersenHeat 2512:00
2511Jesper Vinther LundRoskilde TriHeat 2512:00
2524Jimmy BratejkaHeat 2512:00
2555Johan WendeloSwecoHeat 2512:00
2532Josefine B-Andersen Heat 2512:00
2569Jytte JespersenHeat 2512:00
2533jørn KlemmensenHeat 2512:00
2570Karina BülowHeat 2512:00
2571Kenneth BülowHeat 2512:00
2557kevin knaggHeat 2512:00
2559Kim ChristiansenHeat 2512:00
2501Kith KrogROCKWOOL, det luner!Heat 2512:00
2509Kristian Jess HansenGentofte SvømmeklubHeat 2512:00
2560Kristoffer KildelundHeat 2512:00
2515kurt bramsted andersenHeat 2512:00
2543Laila LangeGladsaxe SvømmeklubHeat 2512:00
2503lene jørgensenkarlslunde tri Heat 2512:00
2565Louise Gaardsdal LauridsenHeat 2512:00
2535Marc AndresenFrøerneHeat 2512:00
2528Marianne Myhre RottenstenTeam MyhreHeat 2512:00
2518Martin Krogh AndersenHareskovens Triathlon KlubHeat 2512:00
2526Martin DueholmNæstved If, SvømmeafdelingHeat 2512:00
2534Michael PerchHeat 2512:00
2513Mikael StrandbergTeam LundHeat 2512:00
2516mike andersenFar & SønHeat 2512:00
2521Mikkel SkriverNeptun SvømmeklubHeat 2512:00
2572Morten SchnackHeat 2512:00
2519Nanna Bjerregaard PedersenSildepiskerneHeat 2512:00
2542Nikoline LangeGladsaxe SvømmeklubHeat 2512:00
2556Ole NikolajsenHeat 2512:00
2517Pernille EngesgaardHeat 2512:00
2525Peter ChristensenJuleIbogKajHeat 2512:00
2568Randi Rødtnes JørgensenHeat 2512:00
2538Rob EvansHeat 2512:00
2505Sara LongCherwell RunnersHeat 2512:00
2540Sue RobinsonHeat 2512:00
2576Theis Hemming Lihme Heat 2512:00
2554Thomas NielsenBarbara Maria DragørHeat 2512:00
2573Thomas Leonardo PedersenNNTVHeat 2512:00
2520Thorbjørn SæthreSildepiskerneHeat 2512:00
2575Tomi SinisaariHelsinki TriathlonHeat 2512:00
2562Vizitiu IoanaHeat 2512:00
2506Wendy CrossCherwell RunnersHeat 2512:00
2639Andreas RieckmannHeat 2612:05
2666Anja HenningsenHeat 2612:05
2618Anne Gorm HansenLene NiebuhrHeat 2612:05
2633Camilla PetersenHvidovre SvømmeklubHeat 2612:05
2609Casper MortensenFrit FlowHeat 2612:05
2604Dan KnudsenHeat 2612:05
2610Ditte StabenHeat 2612:05
2623Ditte Christina KochLene NiebuhrHeat 2612:05
2602Dorte GerlifRingsted SvømmeklubHeat 2612:05
2608finn vangfamily vangHeat 2612:05
2621Gitte PetersenLene NiebuhrHeat 2612:05
2640Jacob MolbergHeat 2612:05
2644Jacob LundgaardHeat 2612:05
2664Jakob VilladsenHeat 2612:05
2622Jens PallesenLene NiebuhrHeat 2612:05
2631Jens BlockAMRIFHeat 2612:05
2629Jesper ØstergaardHeat 2612:05
2615K PaulsenLene NiebuhrHeat 2612:05
2607kenneth vangfamily vangHeat 2612:05
2637Kevin RasmusssenOMI / HærenHeat 2612:05
2603Kim Lindgren KnudsenHeat 2612:05
2601Klarafine LildholdtHeat 2612:05
2616L MartinsenLene NiebuhrHeat 2612:05
2646Laust LundgaardHeat 2612:05
2630lea ottossonHeat 2612:05
2614Lene NiebuhrLene NiebuhrHeat 2612:05
2628Lise SvankjærHeat 2612:05
2620Lotte Aagaard RasmussenLene NiebuhrHeat 2612:05
2611Malene AsmussenRingsted SvømmeklubHeat 2612:05
2605Marco KnudsenHeat 2612:05
2606marcus hybel vangfamily vangHeat 2612:05
2632Marianne IversenHeat 2612:05
2638Marianne PoulsenHeat 2612:05
2665Mette Will Melchertsen OlsenHeat 2612:05
2645Michael NygaardHeat 2612:05
2636Morten SommerHillerød SvømmeklubHeat 2612:05
2617Pernille ThomsenLene NiebuhrHeat 2612:05
2612Peter BeckerHeat 2612:05
2662Steen Lykke PedersenFrederikssund SvømmeklubHeat 2612:05
2627Stina LindgrenHeat 2612:05
2613Svend Erik JensenHeat 2612:05
2634Søren PedersenHeat 2612:05
2641Søren VibækHeat 2612:05
2642Søren BjerringHeat 2612:05
2635Thomas SherlingHærenHeat 2612:05
2619Tina LyngeLene NiebuhrHeat 2612:05
2625Tina ChristensenHeat 2612:05
2624Trine AagaardLene NiebuhrHeat 2612:05
2626Vibeke LarsenHeat 2612:05
2643Viggo ÅvangHeat 2612:05
2733Allan VæverskovHeat 2712:10
2704Anna SchramDragør TriHeat 2712:10
2759Árni EinarssonTrustSwimmersHeat 2712:10
2724Asbjørn William Ammitzbøll FlüggeHeat 2712:10
2743Augusta LembournHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2749benny nielsenHeat 2712:10
2742Blanca Mille ElmstrømHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2739Carl Chini NielsenHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2738Caspar GrauballeTeam InterventHeat 2712:10
2710Casper Elkær-HansenDragør TriHeat 2712:10
2703Charlotte GraaeDragør TriHeat 2712:10
2715Charlotte SchmockHeat 2712:10
2728Christine PihlHeat 2712:10
2745Christoffer Gravgaard KjerriHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2760Claus MikkelsenHeat 2712:10
2721Dennis Bach PedersenNu med TommyHeat 2712:10
2744Elena MikolajekHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2757Ella Amaya FinckTeam FinckHeat 2712:10
2764Henriette KorfHeat 2712:10
2752Iben SvaneHeat 2712:10
2758Ida Finck-HeidemannTeam FinckHeat 2712:10
2761Ida Maria Paaby PorsagerHeat 2712:10
2720Ivan PhilipsenNu med TommyHeat 2712:10
2707Jan BitterhoffDragør TriHeat 2712:10
2701Jens HemmelTeam Hard OnHeat 2712:10
2702Jens JeppesenTeam Hemmel.dkHeat 2712:10
2711Jesper TullinDragør TriHeat 2712:10
2713Jesper HøvelskovAH Metal Solutions A/SHeat 2712:10
2730jesper wichmand larsenHeat 2712:10
2709Joakim ThørringDragør TriHeat 2712:10
2741Julie WalasHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2727Karoline BebeHeat 2712:10
2717Keld ZornigSkovshoved Tri klubHeat 2712:10
2756Kira Maria FinckTeam FinckHeat 2712:10
2714Kristian WillemannHeat 2712:10
2753Kristoffer HansenHeat 2712:10
2723Lasse ReichsteinNu med TommyHeat 2712:10
2731Lene LarsenHeat 2712:10
2734Lotte OttosenAnders-el.dkHeat 2712:10
2706Louise WichmannDragør TriHeat 2712:10
2751Marianne MechlenborgDe skønne sild ;OHeat 2712:10
2718Mathias MillerHeat 2712:10
2740Melanie Ellelund HansenHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2716Mette ZornigHeat 2712:10
2726Mette OlssonHeat 2712:10
2729Mette vingaard larsenHeat 2712:10
2737Michael JensenTeam InterventHeat 2712:10
2763Michael Bengtsson Heat 2712:10
2748Nikita SmaginHeat 2712:10
2708Pernille BarendorffDragør TriHeat 2712:10
2736Peter GuldmannTeam MetalockHeat 2712:10
2732Randi EgeskovGlostrup Triathlon KlubHeat 2712:10
2719Robert ReinholdNu med TommyHeat 2712:10
2765Rune Schostag NielsenHeat 2712:10
2725Stine Tindahl ThomasenHeat 2712:10
2746Svend nørskov-lauritsnHareskovens Triathlon KlubHeat 2712:10
2705Søren VadmandDragør TriHeat 2712:10
2712Søren StruntzeDOWSAHeat 2712:10
2750tina baungaardHeat 2712:10
2722Tommy Voigt HansenNu med TommyHeat 2712:10
2735Torben OttosenHvidovre SvømmeklubHeat 2712:10
2754Troels TrierHeat 2712:10
2747tue nørskov-lauritsnHareskovens Triathlon KlubHeat 2712:10
2755Victor Finck KjøllerHeat 2712:10
2820Agnes ChristiansenTons for MændHeat 2812:15
2821Anders BacheTons for mændHeat 2812:15
2808Berit Enggaard KaaeTeam Havtaskerne Heat 2812:15
2829Bo KrügerMoving MindsHeat 2812:15
2818Carsten JohansenTons for mændHeat 2812:15
2833Dibon LeaHeat 2812:15
2824Elizabeth RostedHavtaskerneHeat 2812:15
2812Ellen RostedHavtaskerneHeat 2812:15
2826Frode Elkjær Jakobsen Tons for mænd Heat 2812:15
2804Hanne BirkeHavtaskerneHeat 2812:15
2801Hans Jørgen BendixenHeat 2812:15
2806Helle Møller-NielsenHeat 2812:15
2834Henny Pagel HansenALOTHeat 2812:15
2863Henrik Loller4 SHeat 2812:15
2832Jaklin FlorianHeat 2812:15
2802Jan Leslie PedersenHeat 2812:15
2864Jannick LeanderHeat 2812:15
2822Jens Wolf Jespersen Tons for mændHeat 2812:15
2862Jesper Jakobsen4 SHeat 2812:15
2858John færch BarnewitzHeat 2812:15
2828Jóna Andrea JacobsenSkovshoved Triathlon KlubHeat 2812:15
2816Jonas BechlundTeam BechlundHeat 2812:15
2805lene birkeHavtaskerneHeat 2812:15
2809Line Mathiasen LundsgaardSDCA SvømningHeat 2812:15
2830Lise-Lotte B. ChristoffersennovozymesHeat 2812:15
2860Marianne Bergdahl4 SHeat 2812:15
2813Marianne Holm PedersenHaarby SvømmeklubHeat 2812:15
2827Megan WilliamsHeat 2812:15
2807Mette HanssonDE SKØNNE SILDHeat 2812:15
2814Michiel JanssensHeat 2812:15
2814Michiel JanssensHeat 2812:15
2817Morten BechlundTeam BechlundHeat 2812:15
2836Morten RasmussenHeat 2812:15
2803Niels Kronborg HaslovHavtaskerneHeat 2812:15
2857Peter færch BarnewitzHeat 2812:15
2861Peter Vesterlund Nielsen4SHeat 2812:15
2815Rasmus JacobsenHeat 2812:15
2865Regin HellerFrederiksberg ForsyningHeat 2812:15
2825Renata GomesHeat 2812:15
2819Roland ChristiansenTons for MændHeat 2812:15
2866Sebastian TiepelmannHeat 2812:15
2831stig christian jensenHeat 2812:15
2823Thomas SørensenTons for mændHeat 2812:15
2859Troels ChristiansenHeat 2812:15
2835Vibeke StrubeALOTHeat 2812:15
2915Christina RexenHeat 2912:20
2919Emil BollHortenHeat 2912:20
2920Erik Wendelboe HortenHeat 2912:20
2949Eva HammerbyKildeskovshallenHeat 2912:20
2945Finn LundKildeskovshallenHeat 2912:20
2909Helle RexenHeat 2912:20
2904Ivan SkipperAuning SvømmeklubHeat 2912:20
2917jeannette SoelbergHeat 2912:20
2912Jens Nelander MadsenHeat 2912:20
2946Kenneth HammerbyKildeskovshallenHeat 2912:20
2924Kim Andresen WetcheHeat 2912:20
2905Kirsten SkipperAuning SvømmeklubHeat 2912:20
2918Kristian Kaltoft NielsenHortenHeat 2912:20
2916lars boye olsenHeat 2912:20
2903Lene Volke Jensen Swim Team NeptunHeat 2912:20
2913Lene Nelander MadsenHeat 2912:20
2902Line EskeSwim Team NeptunHeat 2912:20
2914Louise DamborgGrenaa SvømmeklubHeat 2912:20
2950Maria CasoKildeskovshallenHeat 2912:20
2951Maria SchraederKildeskovshallenHeat 2912:20
2906Marie EskeSwim Team NeptunHeat 2912:20
2952Marta HenriksenKildeskovshallenHeat 2912:20
2911Mia Nelander MadsenHeat 2912:20
2907Mikkel StrandSwim Team NeptunHeat 2912:20
2947Morten MalleKildeskovshallenHeat 2912:20
2901Rit@ Hauge Heat 2912:20
2953Sarah-Jane ElseyKildeskovshallenHeat 2912:20
2954Sue AllinghamKildeskovshallenHeat 2912:20
2955Sus PaulsenKildeskovshallenHeat 2912:20
2957Suzanne OReillyKildeskovshallenHeat 2912:20
2910Tobias Lynggaard HansenHeat 2912:20
2948Torben HansenKildeskovshallenHeat 2912:20
2908Tore Stamp KirkebyHog Hinnerup og omegns gymnastikforeningHeat 2912:20
2956Tracey NorthropKildeskovshallenHeat 2912:20
3003Adnan SaranHeat 3012:25
3047Alexandra ThompsonHeat 3012:25
3038Allan NygårdPGIMHeat 3012:25
3064Astrid SjögrenHeat 3012:25
3024Bent C. PedersenKFIUHeat 3012:25
3048Bill StantonStanton StimeHeat 3012:25
3035Biray OgutHeat 3012:25
3056Camilla MortensenHeat 3012:25
3058Carsten JensenHeat 3012:25
3050Casper GrasHeat 3012:25
3063Chi-Wei HsiehStockholm Randonneuers Heat 3012:25
3022Christine Holm JessenHeat 3012:25
3053Claus SchmidtHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3012:25
3046David MarsdenHeat 3012:25
3045Flemming HaldHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3012:25
3029Glennie Fridorff-JensHeat 3012:25
3009Hanne KonradsenHeat 3012:25
3002Helle Clemensen Heat 3012:25
3021Henrik JensenKaffeklubbenHeat 3012:25
3042Henrik Dalgaard HansenHeat 3012:25
3007Ingo HahnHeat 3012:25
3044Janus MøllerHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3012:25
3043Jesper BungaardHeat 3012:25
3059Jesper RæbildHeat 3012:25
3040Johan Kjaer-HansenTeam GrislingHeat 3012:25
3028Jonas FridorffHeat 3012:25
3017Karina Wiuff Heller KristensenDie Spitzen Frauen und FreundeHeat 3012:25
3015Kenneth LøvendahlDie Spitzen Fraund und FreundeHeat 3012:25
3066Klaus van BerkelSAP DanmarkHeat 3012:25
3067Kurt RasmussenSAP SportsHeat 3012:25
3055Lars HolmHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3012:25
3032Laura KragholmTeam KragholmHeat 3012:25
3036Laura PowlsonHeat 3012:25
3057Liz JensenHeat 3012:25
3041Luciano SantambrogioSwimmer InsideHeat 3012:25
3016Malene Stokholte GeertzDie Spitzen Frauen und FreundeHeat 3012:25
3014Martin GeertzHeat 3012:25
3034Mette FardrupHeat 3012:25
3027Mette Oscar-PedersenFirmaSvømHeat 3012:25
3006Mette Østergaard AndersenHeat 3012:25
3020Michael MarshallKaffeklubbenHeat 3012:25
3052Michael JensenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3012:25
3008Mie KonradsenHeat 3012:25
3023Nanna Hvidtfeldt JensenFSKHeat 3012:25
3065Niek HulsmeijerHeat 3012:25
3025Nynne JørgensenFSKHeat 3012:25
3061Olivier RoySVB BayreuthHeat 3012:25
3049Per MejdahlHeat 3012:25
3005Pia SeverinsenHeat 3012:25
3031Rasmus TegtmeyerAmager Triatlon KlubHeat 3012:25
3051Rikke Houmøller ThaarupHeat 3012:25
3019Ronni Refstrup HansenHeat 3012:25
3018Silja Rosenkrantz de NeergaardDie Spitzen Frauen und FreundeHeat 3012:25
3039Sophie Kjaer-HansenTeam GrislingHeat 3012:25
3030Stefan NielsenHeat 3012:25
3013Stefan Holst LarsenHeat 3012:25
3004Susanne B D KroghHeat 3012:25
3054Søren LundsbyGentofte SvømmeklubHeat 3012:25
3062Teija LeppinenLidingö TriathlonHeat 3012:25
3010Thomas HellerHellers ELHeat 3012:25
3011Tina MüllerTeam T1 & T2Heat 3012:25
3012Tina HellerTeam T1 & T2Heat 3012:25
3033Tobias KragholmTeam KragholmHeat 3012:25
3026Trine LindahlHeat 3012:25
3037Victoria JacksonHeat 3012:25
3140Anders SøndergaardHeat 3112:30
3134Anders Berggren HansenHeat 3112:30
3118Annette Vilstrup HansenAlotHeat 3112:30
3150Benjamin NørgaardImmeoHeat 3112:30
3164Bobby NielsenCreatorMindsHeat 3112:30
3122Carsten LundOOB - LifeHeat 3112:30
3143Christian Louis HeickALOTHeat 3112:30
3149Daniel NørgaardImmeoHeat 3112:30
3129David LemvighEdlundHeat 3112:30
3128Elise Møller JensenALOTHeat 3112:30
3109Esben LarsenHeat 3112:30
3142Frances BrandonHeat 3112:30
3157Frederikke ÆrenlundHeat 3112:30
3102Henrik LorentzenVEPIHeat 3112:30
3108Henrik HilkerALOTHeat 3112:30
3151Henrik AlbrechtsenHeat 3112:30
3166Holger SandteHeat 3112:30
3165Inger BolsHeat 3112:30
3147Jakob Møller SørensenHeden Vantinge Ungdoms & IdrætsforeningHeat 3112:30
3117Jan Hoff-HansenAlotHeat 3112:30
3116Jesper MichelsenALOTHeat 3112:30
3136Jesper ØstrupHeat 3112:30
3155Jonas LarsencopenwaterHeat 3112:30
3121Karin LundOOB LifeHeat 3112:30
3153Karin KjeldahlHajen og CykkelmyggenHeat 3112:30
3137Karin skov LarsenALOTHeat 3112:30
3131Karsten RottwittHeat 3112:30
3148Karsten HenriksenTeam De To (minus En)Heat 3112:30
3111Kasper HyldborgHeat 3112:30
3104Kenneth MadsenALOTHeat 3112:30
3105Kim VognsenALOTHeat 3112:30
3119Kim EriksenHeat 3112:30
3123Kim Asker LarsenHeat 3112:30
3145Kirsten RungholmHaderslev Tri 2000Heat 3112:30
3156Klaus Skov KristensenSAP DanmarkHeat 3112:30
3133Lene HasselriisHeat 3112:30
3114Lone Vilstrup MøllerALOTHeat 3112:30
3162Lone BaldingHolte RoklubHeat 3112:30
3159Louise AndersenHeat 3112:30
3110Martin BruunHeat 3112:30
3146Martin Møller SørensenHeat 3112:30
3154Michael NorsellHajen og CykkelmyggenHeat 3112:30
3152Natalie KlymSouth London Swimming ClubHeat 3112:30
3115Niels FlintFarum Familie SvømHeat 3112:30
3130Niels MorsingHeat 3112:30
3160Niels LehmannHeat 3112:30
3139ole ekstenHeat 3112:30
3126Per JensenALOTHeat 3112:30
3138Peter Rosener JensenHeat 3112:30
3141Rebecca Hulbert Heat 3112:30
3107Sienna McLean HilkerShiveres Swimming Club UKHeat 3112:30
3132Simon Emil SønchsenHeat 3112:30
3135Sofie Berggren HansenHeat 3112:30
3103Steffen Egsgaard-ToftHeat 3112:30
3161Steffen HarderHeat 3112:30
3101Søren NielsenSvømmeklubben CopenwaterHeat 3112:30
3158Søren ÆrenlundHeat 3112:30
3112Thomas AndersenHeat 3112:30
3120Thomas GudmundsenALOTHeat 3112:30
3124Troels FrederiksenRødekro Tri & MotionHeat 3112:30
3144Ulrik RosenbergHeat 3112:30
3106Umut KaramahmutShellHeat 3112:30
3125Vivian RiederRødekro Tri & MotionHeat 3112:30
3127Yasemin SelcukALOTHeat 3112:30
3113Åge MøllerALOTHeat 3112:30
3232Alison HunterHeat 3212:35
3229Allan StenumHeat 3212:35
3233Anne KirkegaardHeat 3212:35
3237Anne-Katrine HagelskjærKarlslunde TRIHeat 3212:35
3230Barry RobertsHeat 3212:35
3246Bjørn Peter MadsenHeat 3212:35
3224Carsten HøyerHinnerup BadetHeat 3212:35
3240Cecilie ChristensenGentofte SvømmeklubHeat 3212:35
3265Charlotte Storm KarmarkHeat 3212:35
3211Christian JørgensenGentofte SvømmeklubHeat 3212:35
3219Christian Lund JørgensenHeat 3212:35
3206Christina CarstensenFarum Familie SvømHeat 3212:35
3251Christine BeerHeat 3212:35
3204David RobertsHeat 3212:35
3259Didde Svendborg ØstergaardHeat 3212:35
3261ELISABETH ARNDALLeksikonerneHeat 3212:35
3215Eva Grundesen MarkerEva og Trygves familiemesterskapHeat 3212:35
3267Gordon WattEdinburgh triathletesHeat 3212:35
3203Helga Kirkeskov HaagensenHeat 3212:35
3209Henrik FeldHeat 3212:35
3250Henrik Groth-AndersenSkovshoved Triathlon KlubHeat 3212:35
3242Howard NicholsNational GridHeat 3212:35
3247Ida LolleHeat 3212:35
3236Jacob Broomé ChristiansenHeat 3212:35
3255Jade FenielloHeat 3212:35
3263Jan JørgensenTurtlepowerHeat 3212:35
3258Jens NielsenHeat 3212:35
3222Jesper MunkHeat 3212:35
3249Johnson CandyHeat 3212:35
3231Judith Bradford-KnoxHeat 3212:35
3228Jørgen Brynjolf PedersenHeat 3212:35
3244Kaspar Ben-GurionHeat 3212:35
3252kim schioldannHeat 3212:35
3205Kim Saabye PedersenFrederikssund SvømmeklubHeat 3212:35
3223Klaus JacobsenHeat 3212:35
3226Klaus MarkussenHeat 3212:35
3214Klavs Lunding-SørensenTeam makkaHeat 3212:35
3239Laura WeeninkHeat 3212:35
3212Lene JacobsenDe skønne Sild ;O)Heat 3212:35
3213Lene Beck ChristensenHeat 3212:35
3225Lone TjerrildHinnerup BadetHeat 3212:35
3235lotte sighHeat 3212:35
3256Maja SourdaineHeat 3212:35
3210Marcus HummerTri LynxHeat 3212:35
3264Maria PrydsHeat 3212:35
3254Michael PedersenHeat 3212:35
3238Mikkel Torp AndersenHeat 3212:35
3227Mikkel Lund PedersenHeat 3212:35
3260Mimi MusgroveTrustSwimmersHeat 3212:35
3262Ove KirkegaardGribskov familiesvømHeat 3212:35
3217Per JuulHeat 3212:35
3208Poul EbbesenHeat 3212:35
3202Rikke NissenClub FamnissenHeat 3212:35
3201Ruth TerkilsenHeat 3212:35
3234Sofus Noel Sigh-SørensenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3212:35
3266Sophia Sander-BjergeSvømmeKlubben SydHeat 3212:35
3257Staffan NilssonFITBOOKINGS.COMHeat 3212:35
3207Stine VerheijHeat 3212:35
3245Søren Olesen"nej ved de nu hvad"Heat 3212:35
3221Søren Honoré HansenDe Fede Må SvedeHeat 3212:35
3241Thomas ChristensenGentofte SvømmeklubHeat 3212:35
3248Thomas ChristensenJuleIbogKajHeat 3212:35
3253Thomas Hoffman MortensenHeat 3212:35
3216Trygve GrundesenEva og Trygves familiemesterskabHeat 3212:35
3220Ulla HansenFøns HavbaneHeat 3212:35
3337Anders Kren Strømberg66.8.P2Heat 3312:40
3363Andrea KaaberHeat 3312:40
3354Bastian RankløveHeat 3312:40
3326Bente Sylvest-JohansenPsykologhusCPHHeat 3312:40
3325Bjarne TradsHeat 3312:40
3310Casper ArndtHeat 3312:40
3359Christian Leth Nissenteam Nr. DalbyHeat 3312:40
3304Christina ThomsenHeat 3312:40
3324Corinne Toulouse-AastrupSvømmerietHeat 3312:40
3346Erik GadeHeat 3312:40
3339Esben AarøeHeat 3312:40
3349Flemming SuhrHaas-Meincke A/S Heat 3312:40
3328Hanne KiersteinHeat 3312:40
3303Henriette MoesbyHeat 3312:40
3352Henrik GrønborgHaas-Meincke A/S Heat 3312:40
3314henrik hammer berthelsenTeam HammerHeat 3312:40
3313Irene MenziMultiMotion AssensHeat 3312:40
3342Jacob Thierry-CarstensenHeat 3312:40
3348Jesper SchouwHaas-Meincke A/S Heat 3312:40
3305John Fold CarlbergHårby svømmehalHeat 3312:40
3315Johnny KristensenHeat 3312:40
3335Karsten ThomsenHeat 3312:40
3366Linda HudsonHeat 3312:40
3309Lone SchaadtHeat 3312:40
3318Marcus MandalHaarby SvømmeklubHeat 3312:40
3341Maria SandersenFesterchallengeHeat 3312:40
3322Martine Bæk TellefsenHeat 3312:40
3319Mathias Lau Bohn-HansenTeam RåhavevejHeat 3312:40
3307Mette BrammingTeam Bike and RunHeat 3312:40
3302Mette Lunø IversenTeam Easy VVSHeat 3312:40
3327Michael Sylvest-JohansenPsykologhusCPHGHeat 3312:40
3344michael svendsenHeat 3312:40
3301Michael Lunø IversenTeam Easy VVSHeat 3312:40
3340Michal BraunerHeat 3312:40
3317Morten BjørnBerendsenHeat 3312:40
3330Morten Samsøe JacobsenSvømmerietHeat 3312:40
3323Nicklas LarssonHeat 3312:40
3365Nicolaj Højer NielsenHeat 3312:40
3331Niels TørsløvHeat 3312:40
3336Niels BlomquistHeat 3312:40
3360Niels Leth NissenTeam Nr. DalbyHeat 3312:40
3306Ole HansenTeam Bike and RunHeat 3312:40
3343Ole Thierry-CarstensenHeat 3312:40
3355Oliver DawHeat 3312:40
3311Per MøllerAllerød Dykkerklub ORCAHeat 3312:40
3350Per MortensenHaas-Meincke A/S Heat 3312:40
3361Per JacobsenTeam Nr. DalbyHeat 3312:40
3321Peter NielsenTeam Bike and RunHeat 3312:40
3357Peter Leth NissenTeam Nr. DalbyHeat 3312:40
3320Preben BohnTeam RåhavevejHeat 3312:40
3316Rikke Monefeldt JebergHavfruerneHeat 3312:40
3362Sanne Østergaard KildeHeat 3312:40
3312Steen MøllerHeat 3312:40
3333Susan DouglasTuff Fitty TriHeat 3312:40
3345Susanne AhlmannHeat 3312:40
3308søren BrammingTeam Bike and RunHeat 3312:40
3353Terkel TofteHeat 3312:40
3351Thomas Thaning LarsenHaas-Meincke A/S Heat 3312:40
3356Thomas AndersenHeat 3312:40
3364Torben KaaberTeam KaaberHeat 3312:40
3358Torben Leth NissenTeam Nr. DalbyHeat 3312:40
3347Troels Vorre HansenHaas-Meincke A/S Heat 3312:40
3332Tyge RasmussenHeat 3312:40
3329Ulla IpsenHeat 3312:40
3334Val GreenwoodNoneHeat 3312:40
3453allan thorvaldsenHeat 3412:45
3433Anders HoveTri-4Heat 3412:45
3424André AndreasenHeat 3412:45
3416Anja ChristoffersenAmager Triatlon KlubHeat 3412:45
3414Anne-Mette PedersenHovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 3412:45
3460Anne-Vibeke SundgaardHeat 3412:45
3423Anya TjørnelundHeat 3412:45
3440Aske StickB. A. S. OpenWater Swim TeamHeat 3412:45
3432Berit OlesenHeat 3412:45
3418Bjarne TveskovVandmændene på turHeat 3412:45
3451Camilla Knudsen#TRI-X 14Heat 3412:45
3446Cecilia TrolinHeat 3412:45
3419Charles DrøgemüllerVandmændene på turHeat 3412:45
3459Christina LykkeHaarby SvømmeklubHeat 3412:45
3445Cicilila MetzØstervraa IF SvømmeafdelingHeat 3412:45
3411Claus KaaberRingsted SvømmeklubHeat 3412:45
3405Didi DalstenHeat 3412:45
3430Elizabeth HuttHeat 3412:45
3408Emily JensenHeat 3412:45
3431Gry BandholmSigma SwimHeat 3412:45
3437hans hansenHeat 3412:45
3404Heidi KristoffersenHeat 3412:45
3457Henrik JeppesenHelsinge S.& I.F.´s SvømmeafdelingHeat 3412:45
3454Jacob Nedergaard Heat 3412:45
3413Jakob Rybak-AndersenGentofte SvømmeklubHeat 3412:45
3407Jane KewleyHeat 3412:45
3403Jennifer Bach#triX14Heat 3412:45
3442Jenny ÅströmRAN, MalmöHeat 3412:45
3421Jeppe LenstrupHeat 3412:45
3412John ThomsenHeat 3412:45
3422John HansenRødekro tri & MotionHeat 3412:45
3434kamilla hoveHeat 3412:45
3464Kenneth MortensenHeat 3412:45
3447Kim AndersenHeat 3412:45
3462klaus koziaraHeat 3412:45
3427Kristian VilstrupThe Sport SocietyHeat 3412:45
3461kristina koziaraHeat 3412:45
3406Lars EithFitnessdkHeat 3412:45
3463Lars Friis GormsenMultimotion AssensHeat 3412:45
3436Lars Thorsgaard JensenHeat 3412:45
3450Laura Piiters PetersenDykkerklubben PolyfemosHeat 3412:45
3443Lena IsakssonSK RANHeat 3412:45
3426Malin JohanssonSimklubben RanHeat 3412:45
3429Maria JordanisRunning26Heat 3412:45
3466Matias JensenHeat 3412:45
3420Mette GydemandHeat 3412:45
3438Michael sigvardtHeat 3412:45
3417Mikael SchebyRingsted SvømmeklubHeat 3412:45
3409Mikkel LarsenHareskovens Triathlon KlubHeat 3412:45
3448Morten JuhlHeat 3412:45
3410Per ThauHareskov If´s SvømmeafdelingHeat 3412:45
3428Peter SvaneHeat 3412:45
3444Peter MorganSK RANHeat 3412:45
3449Peter KelsallSigmaTriHeat 3412:45
3441Sara JohanssonSimklubben RanHeat 3412:45
3455Sascha DobrowohlJGI SwimHeat 3412:45
3402Simon MarkallHeat 3412:45
3458Sofie Lykke GreveHaarby SvømmeklubHeat 3412:45
3435Søren LykkeTri-4 Svømme KlubHeat 3412:45
3439Søren AhmHeat 3412:45
3452Thomas SehestedHeat 3412:45
3456Tina BremholmSkovshoved Triathlon KlubHeat 3412:45
3415Vivian NebelHeat 3412:45
3465Zoë KjærumCool KonaHeat 3412:45
3544Anna JensenGöteborg SimHeat 3512:50
3518Anne Arndt NielsenHeat 3512:50
3521Anni Kirkegaard TellefsenTeam Hjørring Heat 3512:50
3550Bo WesleyHeat 3512:50
3557Carsten BrendstrupHeat 3512:50
3519Claudio ChristensenRunning26Heat 3512:50
3513Dag Bonde ThygesenTeam Bonde ThygesenHeat 3512:50
3528Dorte HeitmannTeam PPAHeat 3512:50
3537Dorte LendingTeam PPAHeat 3512:50
3547Emilie HeickALOTHeat 3512:50
3536Emma HeitmannnTeam PPAHeat 3512:50
3527Erik SkjelboTeam SkjelboHeat 3512:50
3514Frank MarekBAC TriHeat 3512:50
3532gertie herskindteam PPAHeat 3512:50
3502Hanne EsmannHeat 3512:50
3517Hans-Jacob Arndt NielsenHeat 3512:50
3543Henning HoffmeierHeat 3512:50
3516Henrik hoveHeat 3512:50
3548Henrik IlsøeAAIG AabenraaHeat 3512:50
3549Henrik BendtsenHareskovens Triathlon KlubHeat 3512:50
3554Henrik MadsenBrøndby Triathlon ClubHeat 3512:50
3525Ida SkjelboTeam SkjelboHeat 3512:50
3539Jakob KristensenTeamPPAHeat 3512:50
3538Jan LarsenTeam PPAHeat 3512:50
3540Janus LarsenRoskilde SvømningHeat 3512:50
3563Jari KickbuschThe Dandy Swim ClubHeat 3512:50
3529Jesper Schaltzteam PPAHeat 3512:50
3542John GartsjöBröderna GartsjöHeat 3512:50
3546Katrine FeldHeat 3512:50
3515Kenneth FredslundHeat 3512:50
3523Klaus HeinemannMAN Diesel & TurboHeat 3512:50
3522Kurt BrandiTeam HjørringHeat 3512:50
3569Lise TherpKirocareHeat 3512:50
3560Liva BangHeat 3512:50
3541Martin GartsjöBröderna GartsjöHeat 3512:50
3567Martin HenriksenTeam Dansk PilsnerHeat 3512:50
3555Martin Brendstrup WahlersHeat 3512:50
3561michael bangHeat 3512:50
3530mie schaltzteam PPAHeat 3512:50
3559Milko van GoolArethusa (NL)Heat 3512:50
3534Morten Thyregod@yahoo.dkteam PPAHeat 3512:50
3558Nicolai Rauhe KristensenHeat 3512:50
3562Peter BechOld Boys NetworkHeat 3512:50
3566Richard Morgan PowellTeam Dansk PilsnerHeat 3512:50
3501Robert Bruun MariagerHFTCHeat 3512:50
3545Sergio CejaHeat 3512:50
3552Simon Bøtker-RasmussenHeat 3512:50
3533sofie nygaardteam PPAHeat 3512:50
3553Stefan EmkjaerHeat 3512:50
3535Stine GeschwendtnerTeam PPAHeat 3512:50
3526Søren SkjelboTeam SkjelboHeat 3512:50
3570Søren AndersenKirocareHeat 3512:50
3531thomas herskindteam PPAHeat 3512:50
3551Thomas Balslev JørgensenHeat 3512:50
3524Torbjörn OttossonTeam Trelleborg TriathlonHeat 3512:50
3568Ulrik A.W.L. HedegaardTeam Dansk PilsnerHeat 3512:50
3666Christian AlexanderssonLandskronaHeat 3614:10
3712Anders BøgenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3717Anders GleerupUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3748Andreas MalleUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3746Anna EistrupUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3741Anna Lenice Ribeiro XavierUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3737Anna Maria FlorescuUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3703Anna Warburg PetersenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3705Barbara Jeszenszky USG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3724Beke Katharina JeschkiesUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3715Cathrine ChristiansenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3747Cecilie Bisgaard-NøhrUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3718Chris SørensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3728Christian NygaardUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3752Christian LalupuUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3710Christiane ChristensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3742Helene HInzUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3733Helle HansenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3721Henrik GerickeUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3722Henrik BoesgaardUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3702Iben NielsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3751Ida Juel KollUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3726Isabella HolmeUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3730Jacob Lindgaard AndersenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3716jonathan duvierUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3720Julie Kjærulff FurbergUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3708Kirstine KarmsteenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3736Kristina PoulsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3704Lene Hjort Grøndahl SørensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3744Line LindemoseHeat 3714:15
3729Line Lindgaard AndersenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3731Lise Bluhme MikkelsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3738Luise RaussenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3725Mads Bo MadsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3709Maj BjerreUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3706Maja MaraldoUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3750Maria Koerner Nissen USG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3745Marie Holm ThomsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3743Marie Torp DandanelUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3727Martin LaursenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3711Mette Agerskov SmithUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3732Mette Neergaard HarderUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3735Micael LønstrupUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3714Mille Nielsen USG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3753Peter fangel poulsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3723Philipp KlessHeat 3714:15
3749Rasmus KristensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3707Sidsel MouritsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3740Sine FrejstrupUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3713Sofie HøjgaardUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3701Søren HansenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3734Thea IrbilUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3719Thomas Antshukov USG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3739Tina Koerner NissenUSG Svømning og VandpoloHeat 3714:15
3804Amalie Vinde VrettosUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3807Anders HiortUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3811Anne Cathrine Dahlgaard HansenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3810Christian Ulrich Dahlgaard HansenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3812Cristina LealUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3823Cæcilie JørgensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3833Ditte Ethelberg-FindsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3816Emilie OksbjergUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3815Erik Aarslew-JensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3814Gert LorenzenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3825Ida Søgaard LarsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3818Jens Aage PedersenUSG Svømning og Vandpolo, hold sv35Heat 3814:20
3801Jesper TvedUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3830Johnny LundstrømUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3808Julie Ørbæk MøllerUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3820Lars Andreas PedersenUSG Svømning og Vandpolo, hold sv35Heat 3814:20
3824Le GjerumUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3832Lotte Lund LarsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3809Marie Louise LandsvigUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3817Masja FonnesUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3802Mette Juhl JessenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3803Mette FrandsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3827Nanna Slaikjer PetersenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3822Ninna BoesenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3819Pia ZøllnerUSG Svømning og Vandpolo, hold sv35Heat 3814:20
3834Rune GustafssonUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3821Sif SvendsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3828Signe Marie Elm-LarsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3805Sune CrammondUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3813Søren Zöga DiederichsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3829Tanja LøvgrenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3826Thyge JørgensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3831Tine Lund LarsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3806Tobias Koefoed-NielsenUSG Svømning og VandpoloHeat 3814:20
3945Alba Redo RiveiroHovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 3914:25
3940Anette AndersenFormel76Heat 3914:25
3948Annette HoumanHeat 3914:25
3922Birgitte LykkeFormel76Heat 3914:25
3964Birita Hammershaimb ChristiansenHeat 3914:25
3927Bodil Hoffmann-PetersenFormel 76Heat 3914:25
3959Bodil Ejsing BrødreskiftHeat 3914:25
3946caroline hermannsenGladsaxe SvømmeklubHeat 3914:25
3930Charlotte TimmFødegangenHeat 3914:25
3966Christian HollensenUSG Svømning og VandpoloHeat 3914:25
3944Dorte GreveHeat 3914:25
3943Elisa RosenbohmSvømmeklubben Kvik, KastrupHeat 3914:25
3904Emma Højgaard AndersenHeat 3914:25
3941Grace MacareeHeat 3914:25
3955Hannah AnderssonHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3914:25
3942Henriette Hjortshøj RasmussenSvømmeklubben Kvik, KastrupHeat 3914:25
3962Henrik RambergHeat 3914:25
3905HENRIK EYVIND BANG LARSENSösdala SimsällskapHeat 3914:25
3931Ivan DølbyKøbenhavns HundeafdelingHeat 3914:25
3935Jan OlsenHeat 3914:25
3924Jane BisgaardHeat 3914:25
3901Jens HøjgaardHeat 3914:25
3956Julie VahlgrenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3914:25
3953Karen IllerupHeat 3914:25
3965Kathrin HansenHeat 3914:25
3902Keld JensenHeat 3914:25
3911Kell KristensenGuldborgsund Triathlon klubHeat 3914:25
3950Kim KjærulffHeat 3914:25
3918Kirsten ZachauHeat 3914:25
3925Kirsten DamHeat 3914:25
3957Kirstine JespersenUSG Svømning og VandpoloHeat 3914:25
3912Klaus RosquistGuldborgsund TriathlonklubHeat 3914:25
3913Lars HolseHeat 3914:25
3915Lars HendriksenGuldborgsund Triathlon klubHeat 3914:25
3928Linda HansenHeat 3914:25
3961Linda PedersenHeat 3914:25
3932Lise EbbensgaardHeat 3914:25
3923Lone Juul BisgaardHeat 3914:25
3906Maj-Lena LindersonHajenHeat 3914:25
3919Maria FeldmannHeat 3914:25
3920Markus PietiläHeat 3914:25
3917Mathias RoosHeat 3914:25
3949Michael LindstrømHeat 3914:25
3926Morten DamSvømmeklubben KoralHeat 3914:25
3937Nina Lodberg SparreSvømmeklubben KoralHeat 3914:25
3916Ole BomHillerød SvømmeklubHeat 3914:25
3954Oscar IllerupHeat 3914:25
3958Peer JohansenHeat 3914:25
3909Peter Frank LundsbjergHeat 3914:25
3952Peter Prang DueHSK vandpoloHeat 3914:25
3921Pia LeppäläHeat 3914:25
3929Rikke AndersenFødegangenHeat 3914:25
3960Rune NordentoftHeat 3914:25
3934Solveig ThorbjarnardottirHeat 3914:25
3951Sophie Amalie Staahltoft KjærulffHeat 3914:25
3914Stine ArnesenGuldborgsund Triatlon KlubHeat 3914:25
3936Stine AhlskogHeat 3914:25
3933Søren Hornbak JørgensenFarfars SvømmeklubHeat 3914:25
3910Thomas UrfeldtGuldborgsund TriathlonklubHeat 3914:25
3967Thomas WulffKvik Tri TeamHeat 3914:25
3907Tina Fransson KrookHeat 3914:25
3908Torben StevoldHeat 3914:25
3938Ulla SparreHeat 3914:25
3963Ulrikke Degn PedersenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 3914:25
3947Victoria LethGladsaxe Idrætsforenings svømmeafd.Heat 3914:25
4008Alette RehøjFormel 76Heat 4014:30
4044Amalie Alida AllanHeat 4014:30
4043Angela BerthelsenHeat 4014:30
4013Anne-marie LanghansHerlev jdmHeat 4014:30
4015Anne-Sofie NøragerHeat 4014:30
4058Aykut Can SerricanHeat 4014:30
4052Barbara Ann HalkierHeat 4014:30
4042Brigitte ReurinkHeat 4014:30
4038Britt WulffFormel76Heat 4014:30
4002Camilla TeilmannFormel76Heat 4014:30
4065Charles LeonardWimbledon WindmilersHeat 4014:30
4005Charlotte FinnemannTrinordHeat 4014:30
4060Charlotte PålssonHeat 4014:30
4049Christoffer NielsenHeat 4014:30
4037Dennis PetersenFormel76Heat 4014:30
4048Flemming HansenHeat 4014:30
4001Francois Kofoed MoneauxFormel76Heat 4014:30
4053Garry Paul GippertHeat 4014:30
4009Helle VilholmF76-havsvømHeat 4014:30
4012Henrik TidemandF76Heat 4014:30
4061Jeanette TeglgaardHeat 4014:30
4051Jutta WeinkouffHeat 4014:30
4011Katrin ChristiansenF76-havsvømHeat 4014:30
4036Lasse OlesenHeat 4014:30
4056Lau Kæseler NielsenThisted SvømmeklubHeat 4014:30
4055Marie Kæseler NielsenThisted SvømmeklubHeat 4014:30
4006Martin Kofoed MoneauxFormel76Heat 4014:30
4041Martin RengHeat 4014:30
4059Melanie ClausenHeat 4014:30
4063Mette Koch LarsenBiblioteksdamerneHeat 4014:30
4064Mette Lindbjerg JørgensenBiblioteksdamerneHeat 4014:30
4016Michael IwersenTrygFonden KystlivredningHeat 4014:30
4066Michael IwersenTrygFonden Kystlivredning Heat 4014:30
4010Morten Bæhr NielsenF76-havsvømHeat 4014:30
4047Nils LyngCopenwaterHeat 4014:30
4004Patrick LavioletteFormel76Heat 4014:30
4045Simone Bomann JensenHeat 4014:30
4046Sofie AstrupHeat 4014:30
4050Susanne JuulHeat 4014:30
4054Susanne Jalbo Heat 4014:30
4057Søren Kæseler AndersenThisted SvømmeklubHeat 4014:30
4039Søren Peter MøllnitzF76Heat 4014:30
4014Tine NielsenFormel 76Heat 4014:30
4040Torben ThygesenPi Aarhus Heat 4014:30
4007Trine Iben Justesen NielsenFormel76Heat 4014:30
4003Uffe DavidFormel76Heat 4014:30
4103Andras SplidtHeat 4114:35
4152Anne-Louise SommerHeat 4114:35
4153Anneline CarlsenHeat 4114:35
4140Annika WeiheHeat 4114:35
4142Birita LindenskovHeat 4114:35
4155Carl Emil LundgaardGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4150Cathrine GyldenstedHeat 4114:35
4146Charlotte Harder NielsenHeat 4114:35
4164Charlotte Birkelund RaheHeat 4114:35
4113Christian BovetHellerup KajakklubHeat 4114:35
4116Christian HaugeHeat 4114:35
4139Christina Maria Aalling WolffHeat 4114:35
4105Claus PedersenHeat 4114:35
4120Ditte Strunge SassHeat 4114:35
4166Edgar VøggHeat 4114:35
4119Elo ChristensenHeat 4114:35
4112Emily Weilegaard ProcterHeat 4114:35
4107Erik BrandsmaPSV Waterpolo EindhovenHeat 4114:35
4162gabriele massaHeat 4114:35
4168Gavin WattsHeat 4114:35
4163Geoffrey MorganHeat 4114:35
4102Gunn DanielsenHeat 4114:35
4101Heidi AndreasenHeat 4114:35
4111Heidi Helene PillayHeat 4114:35
4110Helene Bovil Heat 4114:35
4118Henrik ThomsenHeat 4114:35
4147Ido VlaardingerbroekHeat 4114:35
4141Ingrid JensenHeat 4114:35
4170Jette Rahbek MøllerHeat 4114:35
4138Kenn LundstrømHeat 4114:35
4159Kim ReiszHeat 4114:35
4114Kim NielsenHeat 4114:35
4149Lara SmigielskiHeat 4114:35
4154Lillian MikkelsenHeat 4114:35
4121Louise SassBrøndby Triathlon ClubHeat 4114:35
4145Louise BirnGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4143Malene JakobsenHeat 4114:35
4169Mille BennesenHeat 4114:35
4117morten christensenHeat 4114:35
4151Morten SommerHeat 4114:35
4156Morten LundgaardGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4104Oluffa á HøvdanumSvimjifelagið ÆgirHeat 4114:35
4106Peter GlargaardHeat 4114:35
4158Peter KlaasHeat 4114:35
4161Rasmus Von LarssonTEAM SHOW SWIMHeat 4114:35
4109Rikke KarlshøjHeat 4114:35
4165Rob LuitenHeat 4114:35
4108Sejr HansenHeat 4114:35
4148Shichao RenHeat 4114:35
4122Sofie Bech ChristensenHelsingør SvømmeklubHeat 4114:35
4115Stefan Splidt-SamuelsenHeat 4114:35
4157Thomas KramshøjHeat 4114:35
4160Thomas DislisHeat 4114:35
4144Valdemar Birn-BringgaardGentofte SvømmeklubHeat 4114:35
4167William TaylorHeat 4114:35
4218Anne Marie NobelHeat 4214:40
4216Annette RyeHalsnæs tri Heat 4214:40
4207Bodil RømerHeat 4214:40
4204Dennis Bondig Heat 4214:40
4217jakob de strickerTripleNorthHeat 4214:40
4214Karsten LundHeat 4214:40
4205Kenneth Ossian JensenKHIF TriatlonHeat 4214:40
4219Lene Berringlauge og HelbergHeat 4214:40
4211Line KristensenHeat 4214:40
4201Martin Empachercrawleksperten.dkHeat 4214:40
4206Martin Solgaard AndersenHeat 4214:40
4210martin rørdamHareskovens Triathlon KlubHeat 4214:40
4203Ole-Kristian SaltnesHeat 4214:40
4213Peter UdesenTri-4 Svømme KlubHeat 4214:40
4202Peter Nygaard NielsenHeat 4214:40
4215Rasmus BeierHeat 4214:40
4209Rikke Hellberg PedersenLauge & HellbergHeat 4214:40
4208Trine Holmen JensenHeat 4214:40
4212Vibeke PilgaardHeat 4214:40
4301Anne RoslyngHovedstadens SvømmeklubHeat 4314:45
4339Anne Birgitte JonssonHeat 4314:45
4322Bjarke PorsagerHeat 4314:45
4344Bodil HjerrildSkovløberneHeat 4314:45
4305Bruno LindquistTriathlonshop.dkHeat 4314:45
4302Carola PedersenHovedstadens Svømmeklub, KøbenhavnHeat 4314:45
4309Catherine GrantHeat 4314:45
4314Christa SchefflerHeat 4314:45
4330Christel KirkebyHeat 4314:45
4313David TolderlundHeat 4314:45
4335Fiona LavelleHeat 4314:45
4308François ZimerayHeat 4314:45
4333Hans De GrootAalborg Studenternes IdrætsforeningHeat 4314:45
4324Helena BenteHeat 4314:45
4315Helene HolmenHeat 4314:45
4307Henriette MichaelsenHeat 4314:45
4332Ivo KokjeHeat 4314:45
4328Jan BirkMotionscykellob.dkHeat 4314:45
4321Jared FrisendahlHeat 4314:45
4318Jay CarletonHeat 4314:45
4326Jennifer HolstHeat 4314:45
4303Jette RHeat 4314:45
4304Mads Bang Aaen KornerupHeat 4314:45
4343Marianna MølgaardHeat 4314:45
4320martin elleyHeat 4314:45
4334Michael HanssonHeat 4314:45
4310Mike RichardsHeat 4314:45
4317Nanna Blomgaard Roskilde SvømningHeat 4314:45
4312Nicolai NielsenHeat 4314:45
4338Nicolas JonardHeat 4314:45
4323Niels Sandholt BuschHeat 4314:45
4342Nikolaj WintherOrtomedicalHeat 4314:45
4319oliver knauerHeat 4314:45
4327Pamela Eve CampbellHeat 4314:45
4306Per HelanderHeat 4314:45
4325Peter Hellerung ChristiansenHeat 4314:45
4329Ruth KjærMotionscykellob.dkHeat 4314:45
4337Sara SponholtzHeat 4314:45
4341Sebastian WintherOrtomedicalHeat 4314:45
4340Sofie RømerHeat 4314:45
4316Sune PindVestforbrændingenHeat 4314:45
4311Susan NielsenHeat 4314:45
4331Thomas BomhoffHeat 4314:45
4336Thomas RasmussenHeat 4314:45
4602Anders RasmussenTeam AAHeat 4615:00
4601Anne Cathrine Krebs BahnTeam AAHeat 4615:00
4626Annemarie KroghHeat 4615:00
4621Annette HansenHeat 4615:00
4640Annette RübnerRübner/WendtHeat 4615:00
4614Bettina SchouHerlufsholm Gymnastikforening HGATMHeat 4615:00
4619Brian Maynard krop.sport.helseHeat 4615:00
4628Conni EinfeldtHeat 4615:00
4622Daniel Appelon StorgaardTeam MultiperformanceHeat 4615:00
4607Dines Justesen/tri club denmarkHeat 4615:00
4606Gunver JustesenHeat 4615:00
4617Henrik Dam Heat 4615:00
4615Janne JensenHerlufsholm Gymnastikforening HGATMHeat 4615:00
4638Janne Holm HallingSvømmeklubben CopenwaterHeat 4615:00
4613Jutta FitznerHerlufsholm Gymnastikforening HGATMHeat 4615:00
4627Karin Bloch NielsenHeat 4615:00
4636Kasper Lundgaard KrøllHeat 4615:00
4604Klaus ØstergaardTeam ØstergaardHeat 4615:00
4633Kåre RønneHeat 4615:00
4635Lars PallisgaardHeat 4615:00
4610Lenette NielsenCopenwaterHeat 4615:00
4637Malene MohrSvømmeklubben CopenwaterHeat 4615:00
4624Mette MølgaardHeat 4615:00
4632Mette Kia Krabbe MeyerHeat 4615:00
4620Mikkel AbildtoftHeat 4615:00
4611Nanna SchnipperHeat 4615:00
4616Nicholas RoseHeat 4615:00
4609Preben Sture HøghHeat 4615:00
4623Rikke JuulHeat 4615:00
4612Signe IngvarsenHeat 4615:00
4625Sofie HøgedalHeat 4615:00
4603Stine ØstergaardTeam ØstergaardHeat 4615:00
4618Søren Lund Heat 4615:00
4605Torsten JepsenHeat 4615:00
4639Ulla WendtRübner/WendtHeat 4615:00
4709Alexandra SchubertHeat 4715:05
4718Anders Lund RendtorffOracleHeat 4715:05
4717Carsten BraagaardOracleHeat 4715:05
4705Claus RathjenTeam, jeg venter gerne på Mazanti & VesteragerHeat 4715:05
4706Cristina Ojeda-ThiesPortitxolHeat 4715:05
4713Gitte KonradsenHeat 4715:05
4719Joselene MarquesHeat 4715:05
4720Katia FischerSao Bento Clube de NataçãoHeat 4715:05
4707Klaus LaforceHeat 4715:05
4701Lotte HeinHeat 4715:05
4702Matthias JensenNordjyllands IdrætshøjskoleHeat 4715:05
4715Michael LøytvedOracleHeat 4715:05
4710Mingo heiduk TetscheHeat 4715:05
4712Nils KruseEmdrupHeat 4715:05
4721Pernille Sandholdt Heat 4715:05
4708Peter BoninHeat 4715:05
4714Pia LarsenOracleHeat 4715:05
4711Sofie KruseEmdrupHeat 4715:05
4703Stefan MazantiHeat 4715:05
4704Søren VesteragerRap RapHeat 4715:05
4716Torben FærchOracleHeat 4715:05
4804Anders Wibroe/tri club denmarkHeat 4815:10
4810Anna Davies/Tri Club DenmarkHeat 4815:10
4805Anne Charlotte Irgens/triclubdenmarkHeat 4815:10
4809Camilla Skovgaard Pedersen/Tri Club Denmark Heat 4815:10
4806Caroline HammargrenHeat 4815:10
4807Fie NilssonTri Club DanmarkHeat 4815:10
4811Majken OlsenTri club DenmarkHeat 4815:10
4802morten schrøderTeam GreybunkHeat 4815:10
4803Robert Schunck Heat 4815:10
4808Thomas MøllerTri Club DanmarkHeat 4815:10
4801Torben Storm-OlsenSMAK SwimmingHeat 4815:10
4907Allan LindHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4915Bertram NyegaardRoskilde SvømningHeat 4915:15
4911Claus MunksgaardHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4902eddy krageHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4910Eileen BurmesterHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4916Emil IsaksenRoskilde SvømningHeat 4915:15
4905Gitte Rud ThomsenHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4903Hanne Pedersen Helsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4909Hanne BoesgaardHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4912Hans Martin Johansensvomning.dkHeat 4915:15
4913Inger RiberHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4904Klaus ThomsenHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4908Mette HillebrandtHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4914Mette WibergHeat 4915:15
4906Morten Folke NielsenHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
4901Sys HavgaardHelsingør SvømmeklubHeat 4915:15
5020Andreas Immisch#HårdfilurHeat 5015:20
5009Cab GraysonWAVAHeat 5015:20
5010Christian MilesHeat 5015:20
5015Christina Mogensen3450 DwarfsHeat 5015:20
5002Dorthe Vinther AndersenLyseng I.F., Svømmeafd.Heat 5015:20
5005Frank Christoffer Nielsen2610 Giants Heat 5015:20
5001Henrik RasmussenLyseng I.F., Svømmeafd.Heat 5015:20
5007Henrik Raaskou Schæfer2610 GiantsHeat 5015:20
5016Henrik Mogensen3450 DwarfsHeat 5015:20
5012Iben SängerHeat 5015:20
5019Jimi OkstoftHeat 5015:20
5003Kai HansenHareskovens Triathlon KlubHeat 5015:20
5014Lisette Rostgaard Jørgensen 2610 GiantsHeat 5015:20
5013Michelle Skjoldegaard2610 GIANTSHeat 5015:20
5004Nina Bornhøft Nielsen2610 GiantsHeat 5015:20
5018Olaf ThieleHeat 5015:20
5006Pieter Berkouwer2610 GiantsHeat 5015:20
5011Rasmus MellerupHeat 5015:20
5008Suzanne B. Danneskiold LassenHeat 5015:20
5017Thomas Bach2610 GiantsHeat 5015:20
5101Anke StraußSC Delhin Bad Schwartau TriathlonHeat 5115:25
5107Christina HammondHeat 5115:25
5102Flemming MaunsbachHeat 5115:25
5104Rikke DahlgaardHeat 5115:25
5106Sacha Nielsen/tri club DenmarkHeat 5115:25
5105Thomas KiplingHeat 5115:25
5103Tina Myung PovlsenHeat 5115:25
5205Anja MitchellHerlev anæstesiHeat 52 15:30
5207Jannik RasmussenHeat 52 15:30
5204Jesper NielsenHeat 52 15:30
5203Kim WildgaardHeat 52 15:30
5206Kim RasmussenHeat 52 15:30
5209kim kestenholzHeat 52 15:30
5211Kristine Pilsborg Didriksen Roskilde triHeat 52 15:30
5210Martin LindebjergHvidovre SvømmeklubHeat 52 15:30
5202Mette H. ToftHeat 52 15:30
5208Morten Brander EriksenRoklubben SkjoldHeat 52 15:30
5201Pernille HaderslevHeat 52 15:30
5314Alessandro BruniITU PenguinsHeat 5315:35
5306Alex StantonHIK Tennis Heat 5315:35
5303Caroline NørbyHeat 5315:35
5310Carsten SchuermannITU PenguinsHeat 5315:35
5304Claus NørbyHeat 5315:35
5312Colin DutkiewiczAonHeat 5315:35
5301Emma HedegaardHeat 5315:35
5302Fabienne Robert MarthinHeat 5315:35
5308Henrik UthHeat 5315:35
5313Mille LundSkovshoved havbadHeat 5315:35
5311Peter HenningLanggarverneHeat 5315:35
5307Pia AllerslevHeat 5315:35
5309Rasmus MøgelbergHeat 5315:35
5305Stefan KohlerHeat 5315:35
5410Allan Per KjerrumgaardSkovshoved Triathlon KlubHeat 5415:40
5402Bente Schade PoulsenHeat 5415:40
5409Birgitte RosmanSkovshoved Triathlon KlubHeat 5415:40
5404Jan HugelHeat 5415:40
5405Jens HugelHeat 5415:40
5408Jeppe GuldGanløse Tri-CenterHeat 5415:40
5403Karen DouglasTeam Douglas SvendborgHeat 5415:40
5401Karina RasmussenHeat 5415:40
5407Magnus Langwadt GuldGanløse Tri-CenterHeat 5415:40
5406Marianne GuldBredballe VinterbadereHeat 5415:40
5411Søren HaugstedHovedstadens Svømmeklub, FrederiksbergHeat 5415:40
5504Birgitte JakobsenPolitiets Idrætsforening AarhusHeat 5515:45
5505Claus HolmHeat 5515:45
5502Henrik LüneborgHeat 5515:45
5503Henrik Lund PetersenHeat 5515:45
5501Jarl ThaneKorsør svømHeat 5515:45
5541Natalija Puzanskaja MobileLifeHeat 5515:45
5542Søren KjeldmandHeat 5515:45
5615Anna SøndergaardTeam Tumle-ArielHeat 5615:50
5606Anne-Margaret BressendorffHeat 5615:50
5614Bodil Micas Knudsen FortiusHeat 5615:50
5619Christina RindomHeat 5615:50
5603Helle HarremoësPFA PensionHeat 5615:50
5607Henriethe Kofoed HertzHeat 5615:50
5609Jane HjorthTeamSpiritHeat 5615:50
5602Kevin ByrneHeat 5615:50
5605Mathias SlothNordjyllands IdrætshøjskoleHeat 5615:50
5617Morten HinnerupUSG Svømning og VandpoloHeat 5615:50
5611Peter SteroboF.P.I.Heat 5615:50
5613Rikke Møller FortiusHeat 5615:50
5608Robert HjorthTeam SpiritHeat 5615:50
5618Rune Elmgren JakobsenHeat 5615:50
5616Simone RitterTeam Tumle-ArielHeat 5615:50
5601Tore LyngeHolbæk TRIHeat 5615:50
5714Amalie Wichmann2tri HaslevHeat 5715:55
5718Anders JeppesenDansk Metalbearbejdning A/SHeat 5715:55
5733Anders Bragge De gyldne damers klubHeat 5715:55
5706Anders Ellehauge GanderupSvømmeklubben KoralHeat 5715:55
5702Anders Peter MejerHeat 5715:55
5730Annika LundSigma Swim BirkerødHeat 5715:55
5715Britt Jakobsen2tri HaslevHeat 5715:55
5716Britt Wichmann2tri HaslevHeat 5715:55
5728Chris BulmanHeat 5715:55
5724David HopkinsSnik VandpoloHeat 5715:55
5725Emelie NordlanderMaersk TRIHeat 5715:55
5708Gerd Elisabeth BechHeat 5715:55
5721Gertie JensenBrøndby Triathlon ClubHeat 5715:55
5735Henrik SulsbrückDe Gyldne Damers KlubHeat 5715:55
5717Jan BaatrupRacing Team 2100Heat 5715:55
5711Jens Jakob PorsmoseHeat 5715:55
5734Jesper KallesøeDe gyldne damers klub / Herlev SvømningHeat 5715:55
5727Kirsteen BulmanHeat 5715:55
5701Klaus BakHeat 5715:55
5729Lisa ReklingSigma Swim BirkerødHeat 5715:55
5719lise AndersenWolf PackHeat 5715:55
5710Mads ThøgersenHeat 5715:55
5709Marianne Friis-Olsen Svøm KorsørHeat 5715:55
5720Martin KarupDansk SvømmeunionHeat 5715:55
5726Martin MillardHeat 5715:55
5713Nynne Jakobsen2tri HaslevHeat 5715:55
5737Ole Karstoft LUNDRidderne fra Karstoft ÅHeat 5715:55
5705Sofie Amalie BisgaardHorsens SvømmeklubHeat 5715:55
5722Stefan SchaperHeat 5715:55
5736theis johnsonHeat 5715:55
5732Thomas HectorPeytz & CoHeat 5715:55
5712Torsten RosendalHeat 5715:55
5707Trine DamHorsens SvømmeklubHeat 5715:55
5723William WadeHeat 5715:55
5801Albert Brüser-PieperTSV SchleswigHeat 5816:00
5807Anders GydesenUSG Svømning og VandpoloHeat 5816:00
5815Anders DalsgaardSigma SwimHeat 5816:00
5821Anders MadsenSportsfyssenHeat 5816:00
5818Anders Rosbjerg LarsenAars SvømmeklubHeat 5816:00
5805Anja SolvangHavtaskerneHeat 5816:00
5830Benjamin HaffnerHeat 5816:00
5817Berit PlougHeat 5816:00
5808bo stenhuusUSG Svømning og VandpoloHeat 5816:00
5829Camilla EkebjærgHeat 5816:00
5804Carsten Holst BlunckHeat 5816:00
5811Christian LadegaardHeat 5816:00
5824Christian MaigaardHeat 5816:00
5814Florian BolzeHeat 5816:00
5803Garry SinclairBAC TriHeat 5816:00
5826henrik abrahamHeat 5816:00
5816John StubbeSigma SwimHeat 5816:00
5823julie brøgglerSvømmeklubben CopenwaterHeat 5816:00
5828Julie BojesenA6 SwimHeat 5816:00
5825Marius KarlaviciusHeat 5816:00
5819Mathias ImmerkjærTRI4Heat 5816:00
5812Peter CarstensenTrail & PandelygtesjovHeat 5816:00
5820Peter JohannesenSportsfyssenHeat 5816:00
5822Peter SkousenHvidovre SvømmeklubHeat 5816:00
5827Peter Michael Bruus MadsenTeam NorsemanHeat 5816:00
5810Rasmus Prætorius ClausenUSG Svømning og VandpoloHeat 5816:00
5831Ross StubbsHeat 5816:00
5809SIGMATRI johnny PetræusSIGMATRIHeat 5816:00
5806Sofie MarseenUSG Svømning og VandpoloHeat 5816:00
5802Søren Færch PetersenHeat 5816:00
5813Torben SkødebergHeat 5816:00
5906Aleksandar NenovSC Sprint - SofiaHeat 5916:05
5929Alexandre Cataldo LopesBlumenau Águas Abertas (Brazil)Heat 5916:05
5923Anders Haugaard2tri HaslevHeat 5916:05
5921Anette BøgstedSigma Swim BirkerødHeat 5916:05
5931Caroline SuhrSigma Swim BirkerødHeat 5916:05
5930Cecilia MaunsbachSigma Swim BirkerødHeat 5916:05
5904Christian KruseHeat 5916:05
5920Christian DrachmannSigma Swim BirkerødHeat 5916:05
5925Clemens DuftTV Passau 1862Heat 5916:05
5936Cordelia BrachtSimklubben Hajen LommaHeat 5916:05
5915Dan Ole JohansenSwim Team TaastrupHeat 5916:05
5943Daniel WenkHeat 5916:05
5907Dimitar VidenovSC Sprint- SofiaHeat 5916:05
5928Francisco LimaBlumenau Águas Abertas (Brazil)Heat 5916:05
5917Frederik Bojesen A6 SwimHeat 5916:05
5903Frederikke KruseHerning SvømmeklubHeat 5916:05
5927Hamoosh CrichtonHeat 5916:05
5944Helena WenkRoskilde SvømmeklubHeat 5916:05
5919Henriette LilleørSigma Swim BirkerødHeat 5916:05
5910Henrik ThorupThorup Rådgivende Ingeniører ApSHeat 5916:05
5909Jens Peter JensenKøbenhavns Triathlonklub af 1986Heat 5916:05
5940Jesper LangeHvidovre SvømmeklubHeat 5916:05
5933Liv Dørflinger Heat 5916:05
5924Marie HolzegelHeat 5916:05
5901Martin BacksKøge SvømmeklubHeat 5916:05
5932Martín Hernández MuñozAD SevillaHeat 5916:05
5945Mette Friis-OlsenHeat 5916:05
5914Michael Lynge-SvendsenSwim Team Taastrup - MasterHeat 5916:05
5934Michael RaschNS:KBHHeat 5916:05
5941Michael RasmussenNovozymesHeat 5916:05
5937Niels KjølholtNS:KBHHeat 5916:05
5913Nils-Christian OlssonMalmö KappsimningsklubbHeat 5916:05
5918Ole PetersenA6 SwimHeat 5916:05
5935Petr UherTriathlon SydHeat 5916:05
5938Sabine Schade JacobsenHeat 5916:05
5926Samuel ByrneHeat 5916:05
5939Sandra Schade JacobsenHeat 5916:05
5911Sanne HansenHavtaskerneHeat 5916:05
5942Stephan SchaffnerIceberg PoolHeat 5916:05
5922Thomas Jakobsen2tri HaslevHeat 5916:05
5905Tom PlambeckSC Delphin Bad Schwartau TriathlonHeat 5916:05
5916Tue Vestergaard NielsenGlostrup SvømmeklubHeat 5916:05
5912Ulrik SchäferSigma Swim BirkerødHeat 5916:05
5908Ulrik Falkenberg LendingHeat 5916:05
6004August Stamp KirkebyAGF Aarhus GF af 1880Heat 60 - eliteheat16:15
6001Bo JacobsenBo Jacobsen CoachingHeat 60 - eliteheat16:15
6003Jon DelivMalmö kkHeat 60 - eliteheat16:15
6002Leonie HarrisHeat 60 - eliteheat16:15
6005Marcus Krøyer SvendsenHeat 60 - eliteheat16:15
6006Martin UtigerNødebo IdrætsforeningHeat 60 - eliteheat16:15
Antal deltagere ialt i denne søgning 2688